Naujienos, 17 gegužės 2007
"If draudimas" pradeda aktyvią veiklą šiuo metu menkai užimtoje privataus sveikatos draudimo rinkoje ir pristato visiškai naują šios rūšies draudimo produktą įmonėms. Per metus bendrovė tikisi užimti vieną pirmaujančių pozicijų šalies privataus sveikatos draudimo rinkoje.

"Privatus sveikatos draudimas Skandinavijos šalyse suvokiamas kaip vienas kertinių veiksnių, užtikrinantis aukštą gyvenimo kokybę. Kaimyninėje Latvijoje ši draudimo rūšis jau dabar yra labai populiari. Tuo tarpu Lietuvoje šiuo metu palyginti menka sveikatos draudimo paklausa jau artimiausiu metu pradės sparčiai augti, nes liepą įsigalioja šiam verslui palankios mokestinės lengvatos", - sakė bendrovės "If draudimas" Verslo direktorius Saulius Peleckas.

Skirtingai nuo kitų šioje rinkoje jau veikiančių draudimo bendrovių, "If draudime" sveikatos draudimu apdrausti įmonių darbuotojai galės be jokių apribojimų nustatytą draudimo sumos dalį skirti tiems vaistams ar medicinos paslaugoms, kurių jiems tuo metu reikia. Be to, klientams bus kompensuojamos ne tik gydymui, bet ir sveikatos stiprinimui bei palaikymui išleistos lėšos, bus sumokama už vaistinėse įsigytus vaistus, vitaminus, pirktas optikos prekes.

"Viena sėkmingiausių šio projekto sudedamųjų dalių yra automatizuotas išlaidų kompensavimas. Kartu su "Sampo" banku pavyko sukurti modernią atsiskaitymo sistemą. Pagal ją privačiu sveikatos draudimu apdraustam žmogui sumokėjus už prekes ar paslaugas vaistinėse, medicinos ir sveikatingumo kompanijose "Sampo" banko kortele pinigai bus automatiškai pervedami į jo sąskaitą "Sampo" banke.", - sakė S.Peleckas.

"Džiaugiamės būdami šio projekto partneriais ir galėdami prisidėti prie galimybės pasiūlyti klientams inovatyvų draudimo sprendimą" - sakė "Sampo" banko Verslo plėtros tarnybos direktorius Norbertas Žioba

"If draudimas" priklauso Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance", kuri 2007 metų pirmą ketvirtį uždirbo 583,5 mln Lt  iki mokestinio pelno.

"If" yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Šiaurės Europoje, turinti 3,6 milijono klientų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Grupėje dirba apie 7 tūkst. darbuotojų, iš kurių 201 - Lietuvoje.