Naujienos, 23 vasario 2005

„If draudimas“ ne gyvybės draudimo rinkoje iškopė į trečiąją vietą

Viena didžiausių šalies ne gyvybės draudimo bendrovių „If draudimas“ metus pradėjo iškopdama į rinkos lyderių trejetuką. Tai patvirtinančius duomenis šią savaitę paskelbė Lietuvos Draudimo priežiūros komisija, įvertinusi 2005 m. sausio mėnesio rinkos dalyvių veiklą.

Per šių metų sausį „If draudimas“ pasirašė ne gyvybės draudimo įmokų už 7,027 mln. litų ir ne gyvybės draudimo rinkoje užėmė net 13,55 procentų. Palyginti su 2004 m. sausio mėnesiu, kai buvo pasirašyta sutarčių už 4,6 mln. litų, „If draudimo“ rinkos dalis padidėjo daugiau kaip pusantro karto – nuo 8,23 procentų. 

„Kryptingai siekiame įsitvirtinti aukštose pozicijose ne gyvybės draudimo rinkoje. Džiaugiamės, kad klientai vis dažniau įvertina mūsų paslaugų kokybę – jai skiriame ypač daug dėmesio“, - sakė „If draudimo“ generalinis direktorius Darius Kamuntavičius. Pasak jo, džiugina ir tai, kad bendrovės rinkos dalies augimas užfiksuotas laikotarpiu, kai šalies draudimo rinka sumažėjo.

D.Kamuntavičiaus teigimu, „If draudimas“ ir toliau ketina stiprinti pozicijas verslo klientų rinkoje, o ypač turto ir transporto draudimo srityse. Šiuo metu bendrovė aptarnauja daugiau kaip 5,5 tūkst. Lietuvos įmonių. Viena iš svarbiausių „If draudimo“ verslo sričių 2005 m. ir toliau išliks vežėjų draudimas. Bendrovė šiuo metu aptarnauja beveik trečdalį vežėjų rinkos, įmokos šiame segmente per 2004 m. išaugo 62 procentais.