Naujienos, 27 lapkričio 2003

"If draudimas" laimėjo tarptautinį "If" krepšinio turnyrą Rygoje

Lapkričio viduryje Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinis "If" grupės krepšinio turnyras. Šio turnyro metu "If draudimas" krepšininkai, įkvėpti tėvynainių sėkmės Švedijoje, tiktai dar kartą patvirtino, kad Lietuva buvo, yra ir bus krepšinio šalimi.
Pagal turnyro nuostatus kiekvieną krepšinio komandą turėjo sudaryti keturi vyrai ir viena mergina. Buvo žaidžiami du kėliniai po dešimt minučių. Turnyre dalyvavo Lietuvos, Estijos, Latvijos komanda ir internacionaliniu pagrindu sudaryta rinktinė, pavadinta „If Baltic“. Kova buvo nuožmi, tačiau „If draudimas“ išplėšė pergalę ir laimėjo visas rungtynes iš eilės.

Pasak „If draudimas“ generalinio direktoriaus Dariaus Kamuntavičiaus, komanda važiavo nugalėti ir pasiekė šį tikslą. „Aš niekada neabejojau mūsų komanda, kurios kiekvienas narys kasdien savo darbu formuoja šią gražią tradiciją – nugalėti“, - sakė D.Kamuntavičius. Be to, prizą gavo ir aktyviausi sirgaliai iš Lietuvos.

Lietuvaičiams buvo įteiktas didžiulis 3 litrų talpos „Ryga Balzams“ butelis, kiti atminimo prizai, šventę vainikavo nepamirštamas vakarėlis viename iš Rygos naktinių klubų. Krepšinio turnyrą organizavusi „If Latvija“ jau pradėjo rengtis svarbiausioms „If…“ grupės metų žaidynėms, kurios vyks vasarą, o „If draudimas“ svarsto apie galimybę kitais metais tarptautinį krepšinio turnyrą surengti Lietuvoje.