Naujienos, 2 gruodžio 2010

"If draudimas" klientus aptarnaus 24 valandas per parą

Viena didžiausių šalies draudimo bendrovių „If draudimas“ nuo šiol draudimo klausimais klientus telefonu konsultuos kasdien 24 valandas per parą. Bet kuriuo paros metu į „If draudimą“ paskambinęs klientas gaus visą informaciją, kaip elgtis ir kur kreiptis atsitikus nelaimei, sužinos apie „If draudimo“ teikiamas paslaugas ir jų kainas. Aptarnavimo linija įsteigta bendradarbiaujant su kontaktų centru „Transcom WorldWide“.

„Nuo šiol savo klientais galėsime pasirūpinti nepriklausomai nuo to, kur ir kada juos ištiktų bėda“, - sakė „If draudimo“ verslo direktorius Saulius Peleckas. Pasak jo, naujoji galimybė yra ypač svarbi ir tiems, kuriems pagalbos prireiks esant už Lietuvos ribų. Užsienio šalyje patekęs į autoavariją ar susižeidęs žmogus nežino nei kaip atsiskaityti už paslaugas, nei į kokią medicinos įstaigą kreiptis. S. Pelecko teigimu, dabar, surinkęs ant draudimo poliso nurodytą telefono numerį, klientas bet kada susisieks su kompetentingais specialistais.

Paskambinus į „If draudimo“ bendrovę nuo 18 iki 8 valandos, savaitgaliais ir švenčių dienomis, skambutis bus automatiškai peradresuotas į visą parą paslaugas teikiantį „Transcom WorldWide“ kontaktų centrą, kur klientui bus suteikta pirminė informacija. Sudėtingesniais klausimais „Transcom WorldWide“ darbuotojai skambučius nukreips į atsakingų „If draudimo“ darbuotojų mobiliuosius telefonus.

Be to, paskambinę bet kuriuo „If draudimo“ bendrovės numeriu ne darbo metu klientai taip pat sužinos apie „If draudimo“ vykdomas akcijas, kokie dokumentai reikalingi draudimo procedūroms atlikti, į kurį bendrovės departamentą ar specialistą kreiptis, gaus atsakymus į kitus su bendrovės veikla susijusius klausimus.

Bendrovė „If draudimas“ priklauso Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei „If P & C Insurance“. If grupė šių metų pirmąjį ketvirtį uždirbo 794 mln. Lt (230 mln. eurų) pelno. „If draudimas“ šiuo metu užima 10,3 proc. rinkos. Per pirmąjį šių metų ketvirtį „If draudimas“ uždirbo 0,8 mln. Lt pelno. 2005 m. sausio-kovo mėnesiais „If draudimas“ augo beveik 8 kartus sparčiau nei rinka.