Naujienos, 7 rugpjūčio 2003

"If draudimas" investuoja į gaisrų prevenciją

Tęsdama bendradarbiavimą su Priešgaisrinės apsaugos specialistais, „If draudimas“ ir toliau plėtoja prevencinę veiklą, skirtą apsaugai nuo gaisrų. Šių metų liepą „If draudimas“ skyrė paramą Lietuvos gaisrininkams, dalyvavusiems Dešimtosiose pasaulio policijos ir ugniagesių žaidynėse.
„Gaisrai Lietuvoje yra viena dažniausių nelaimių, todėl labai daug dėmesio skiriame jų prevencijai“, - sakė „If draudimo“ pardavimų direktorius Saulius Peleckas. Jo teigimu, bendrovė remia gaisrininkų norą tobulėti, stiprina bendradarbiavimo ryšius, nuolat konsultuojasi dėl naujų namų bei turto apsaugos nuo ugnies stichijos būdų.

Šių metų liepos 26 – rugpjūčio 3 dienomis Ispanijos mieste Barselona vykusiose Dešimtosiose pasaulio policijos ir ugniagesių žaidynėse dalyvavo daugiau nei 10 tūkst. sportininkų iš viso žemyno. Lietuvos delegacija dalyvavo krepšinio, profesinėse ugniagesių ir sunkiosios atletikos rungtyse.

„Nors jau trečią kartą dalyvaujame analogiškose žaidynėse, šių metų pasiekimai džiugina labiausiai“, - teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pareigūnas Gintautas Druktenis. Pasak jo, pirmąją vietą pelnė gaisrininkų krepšinio komanda, aukso medalį gavo sunkiaatletis, o dalyvavę profesinėje rungtyje gaisrininkai buvo apdovanoti sidabro medaliais. „Džiugu, kad turime galimybę pasidalinti patirtimi su kolegomis iš užsienio ir taip kelti savo profesinę kvalifikaciją“, - sakė G.Druktenis.