Naujienos, 21 sausio 2008
"If draudimas" išmokėjo beveik vieną milijoną litų vasarą Radviliškyje vėtros padarytai žalai atlyginti. Savo turtą apdraudusiai ir ypač didelių nuostolių patyrusiai bendrovei "Žaibas" sumokėta 800 tūkst. litų kompensacija. Šiemet tai yra pati didžiausia draudimo išmoka Lietuvoje.

"Žalų atlyginimą mes laikome prioritetiniu darbu savo veikloje. Visada siekiame, kad į nelaimę patekę mūsų klientai jaustųsi finansiškai saugūs. Stengiamės palaikyti kuo glaudesnį bendradarbiavimą su savo klientais ir siekiame, kad tokiais atvejais kaip šis jie jaustųsi užtikrintai dėl savo veiklos ateities", - situaciją komentavo "If draudimas" verslo direktorius Saulius Peleckas.

UAB "Žaibas" užsiima fermos įrangos ir žemės ūkio technikos gamyba, prekyba bei aptarnavimu, vykdo naujų ir naudotų žemės ūkio mašinų ir jų atsarginių dalių didmeninę ir mažmeninę prekybą. Vasarą Radviliškyje siautusi vėtra nuplėšė vieno iš bendrovės pastatų stogą, suardė sienų konstrukcijas. Stichijos apgriautas bendrovės gamyklos pastatas buvo naudojamas žemės ūkio technikos gamybai ir sandėliavimui.

"Sėkmingas bendradarbiavimas su draudimo bendrove leido mums patirti mažesnius nuostolius nei buvo galima tikėtis. Atstovaujame daugeliui žemės ūkio technikos gamintojų visame Baltijos šalių regione, todėl neatlyginti vėtros padaryti nuostoliai galėjo pakenkti ne tik mūsų, bet ir partnerių veiklai", - sako UAB "Žaibas" direktorius Vidutis Lakštinis. Anot jo, gautą draudiminę išmoką UAB "Žaibas" skirs pažeisto pastato skubiai rekonstrukcijai.

Praėjusiais metais bendrovė "If draudimas" savo klientams išmokėjo beveik 70 mln. litų draudimo išmokų. Iš viso per aštuonerius veiklos Lietuvoje metus "If draudimas" klientams patirtų nuostolių kompensavo už 219 mln. litų.