Naujienos, 22 lapkričio 2005
Klientų aptarnavimui didelį dėmesį skirianti viena didžiausių šalies draudimo bendrovių „If draudimas“ per tris ketvirčius uždirbo 1,66 mln. litų ikimokestinio pelno. Per pirmuosius devynis metų mėnesius, lyginant su 2004 metų tuo pačiu laikotarpiu, bendrovė augo 32 proc. arba daugiau kaip šešis kartus greičiau negu visa šalies draudimo rinka (4,9 proc.).

„Tokius puikius rezultatus konkurencingoje Lietuvos draudimo rinkoje pasiekėme siūlydami individualius draudimo sprendimus bei greitai ir teisingai atlygindami nuostolius“, - sakė UAB „If draudimas“ generalinis direktorius Darius Kamuntavičius.

„If draudimas“ pradėjo veiklą 2000 metų sausio mėnesį, ir šiuo metu yra gerai žinoma ir patikima bendrovė, užimanti 9,8 proc. rinkos – savo finansinį saugumą „If draudimui“ yra patikėję 6800 verslo ir 46 000 privačių klientų.
 
„If draudimas“ priklauso Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei „If P & C Insurance“, kuri per pirmuosius devynis 2005 metų mėnesius uždirbo 2,2 mlrd. litų (628 mln. eurų) ikimokestinio pelno.

„Stabilų grupės pajamų augimą lemia pirmiausia tai, kad mes ir toliau didžiulį dėmesį skiriame rizikos atrankai bei kaštų mažinimui. Taip pat reikia pažymėti, kad šiais metais labai išaugo pajamos iš investicijų“, - sakė „If P & C Insurance“ vadovas Torbjorn Magnusson.

„If“ yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovių Šiaurės Europoje, turinti 3,6 milijono klientų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Grupėje dirba apie 6,8 tūkst. darbuotojų, iš kurių 160 dirba Lietuvoje.

„If“ priklauso „Sampo“ grupei, kurios ikimokestinis pelnas 2005 m. sausio-rugsėjo mėnesiais siekė 3,477 mlrd. litų (1,007 mrld. eurų), o kapitalo grąža (RoE) buvo 32,3 proc. Visi Sampo grupės padaliniai viršijo planuotą kapitalo grąžą.