Naujienos, 6 kovo 2015

„If“ teiks paramą saugumo problemoms mokyklose spręsti

Draudimo bendrovė „If“, skirianti didelį dėmesį visuomenės saugumui, tęsia iniciatyvos „Gyvenu saugiai“ veiklą bei kviečia Lietuvos mokyklas dalyvauti konkurse paramai gauti.

​„Siekdami prisidėti prie saugumo problemų mažinimo Lietuvoje, šįkart ypatingą dėmesį skiriame mokykloms, kuriose auga mūsų ateitis. Tikime, jog su iniciatyvių mokytojų, mokinių ir jų tėvų pagalba, išryškinsime vyraujančias saugumo problemas bei atkreipsime dėmesį į nelaimingų atsitikimų mokyklose prevencijos svarbą“, – sako draudimo bendrovės „If“ filialo Lietuvoje direktorė, valdybos narė Žaneta Stankevičienė.

Kovo 6 dieną prasidėjęs projektas kvies visas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas – pradines, pagrindines, gimnazijas – teikti paraiškas 750 eurų paramai gauti. Prašymai, kuriuose bus įvardinta, kas ir kaip galėtų padėti mokykloje vaikams jaustis saugiau, laukiami iki balandžio 10 d.

5 finalininkus atrinks specialiai suburta komisija, kurios nariai – policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos atstovas, Lietuvos mokinių parlamento pirmininkė Gabrielė Makarevičiūtė, „If“ atstovai. Nugalėtojas paaiškės visuotinio balsavimo būdu „Gyvenu saugiai“ paskyroje „Facebook“ balandžio 27 dieną.

Visuomenės saugumo iniciatyva „Gyvenu saugiai“ kas ketvirtį skiria paramą vis kitai visuomeninei veiklai. Praėjusiais metais vykusio projekto metu ypač didelio susidomėjimo sulaukė akcijos skirtos vaikų darželiams ir daugiabučių namų bendrijoms. Nugalėtojai – Klaipėdos darželis „Pagrandukas“ už suteiktą paramą susitvarkė lauko laiptų turėklus, o daugiabučių namų bendrijos „Saulė“ ir „Kaimynai“ iš Kauno įsigijo lauko šviestuvus.

Norėdami dalyvauti:

  • Įvardinkite, kas ir kaip galėtų padėti Jūsų mokykloje vaikams jaustis saugiau. Pritrūkote gesintuvų ar liemenių, laiptams reikalingi saugūs turėklai, svajojate apie sutvarkytą aplinką su nauju šviestuvu ar kamera?
  • Atsiųskite prašymą su mokyklos ar problemą iliustruojančiomis nuotraukomis iki š.m. balandžio 10 dienos el. paštu: parama@if.lt, kuriame surašykite ne tik, kokia tai idėja, bet ir konkrečias priemones ar daiktus, kurie bus įsigyti už „Gyvenu saugiai“ Jums skirtą sumą.
  • Atsiųskite savo idėją mums ir galbūt kaip tik ji bus išrinkta geriausia. 5 finalininkus atrinks komisija, o nugalėtoją išrinksime visuotinio balsavimo būdu „Gyvenu saugiai“ paskyroje „Facebook“. Balsavimas vyks iki 2015 m. balandžio 26 d.

Daugiau informacijos:

el. paštu: parama@if.lt, mob. tel. (8 685) 269 68
https://www.facebook.com/gyvenusaugiai