Naujienos, 5 balandžio 2006
Aptarnavimui didelį dėmesį skirianti viena didžiausių šalies bendrovių „If draudimas“ balandžio 4-ąją dieną pradeda visuomenės saugumo iniciatyvą „Gyvenkime saugiau “. Šio ilgalaikio projekto metu „If draudimas“ kas ketvirtį skirs tam tikrą pinigų sumą saugumo iniciatyvų įgyvendinimui.

„If draudimas“ rūpinasi ne tik savo klientų, bet ir kitų žmonių saugumu. Dažniausiai žmonės į mūsų bendrovę kreipiasi tada, kai nelaimė jau būna įvykusi, žala padaryta ir būna vėlu kuo nors padėti. O šia precedento Lietuvoje neturinčia akcija skatiname visuomenę skirti didesnį dėmesį nelaimingų atsitikimų prevencijai ir užbėgti nemaloniems įvykiams už akių“, – teigė Saulius Peleckas, „If draudimo“ verslo direktorius.

„If draudimas“ projekte „Gyvenkime saugiau“ gali dalyvauti visos Lietuvos Respublikos pelno nesiekiančios organizacijos. „If draudimo“ interneto puslapyje jos turi užpildyti specialiai tam paruoštą anketą, kurioje išdėsto ir argumentuoja savo sumanymus. Vėliau specialiai „If draudimo“ suburta komisija išrinks verčiausius prašymus, kuriuose pateiktas idėjas bendrovė ir parems finansiškai.

„Pavyzdžiui, Skandinavijoje tokio pobūdžio projektai sėkmingai vykdomi jau ilgus metus. Mūsų šalyje vis dar per mažai vertinama žmonių sveikata ir gyvybė, todėl savo projektu skatinsime pilietinę iniciatyvą ir, žinoma, paremsime geriausius sumanymus, kaip prisidėti prie visuomenės saugumo“, – teigė S. Peleckas.

Kaip keletą galimų saugumo iniciatyvos pavyzdžių S. Peleckas paminėjo atšvaitų pirkimą mokiniams, kurie tamsiu paros metu grįžta iš mokyklos. Arba pinigų skyrimą namo bendrovei, kuri už juos suremontuoja avarinės būklės balkoną, kad šis griūdamas nesužalotų praeivių.