Naujienos

Publikavimo data 2016
24 lapkričio 2016
Kai namie siautėja vanduo: didžiausia žala šiemet – beveik 27 tūkst. eurų

Vandentiekio avarija išlieka dažniausia nelaimė, kurią patiria tiek daugiabučių, tiek individualių namų gyventojai. Draudimo bendrovės „If“ duomenimis, didžiausia šiemet fiksuota vandens padaryta žala siekė beveik 27 tūkst. eurų. Šie nuostoliai kilo individualiame gyvenamajame name, kai jų šeimininkė atostogavo prie jūros. Tuomet nukentėjo baldai, buitinė technika, buvo smarkiai apgadintos patalpos.

4 lapkričio 2016
„Scanoramos“ žiūrovams – nauja, pozityviai nuteikianti filmų programa

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ kartu su festivalio mecenatu draudimo bendrove „If“ šiais metais pristato naują filmų programą „Viskas bus gerai“. Kino žiūrovai, pasiilgę stiprių charakterių ir teigiamų jausmų, šioje programoje atras pozityvius ir gerai nuteikiančius filmus.

26 spalio 2016
Pavojinga tendencija keliuose: daugėja eismo įvykių, į kuriuos patenka virtinė automobilių

Draudimo bendrovės „If“ specialistai atkreipia dėmesį, kad šį rudenį smarkiai išaugo eismo įvykių, kuriuose nukenčia 3 ir daugiau automobilių, skaičius. Dažniausiai tokios nelaimės nutinka susidarius transporto grūsčiai ar itin intensyvaus eismo ruožuose, kai visi skuba į darbą.

20 rugsėjo 2016
Draudikai: grybautojai iš miško parsiveža ne tik grybų, bet ir nuostolių

Grybavimas – tai ne tik aktyvus laisvalaikis gryname ore, bet ir tykantys pavojai – tuo įsitikinę draudimo bendrovės „If“ specialistai. Dažniausiai dėl šio pomėgio nukenčia grybautojų automobiliai, tačiau pasitaiko nelaimingų atsitikimų, kai rimtai sutrikdoma ir žmonių sveikata.

10 rugpjūčio 2016
„If“ Baltijos šalyse per pirmą 2016-ųjų pusmetį uždirbo 6,7 mln. Eur pelno

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikianti „If P&C Insurance AS“ per pirmą šių metų pusmetį uždirbo 6,7 mln. Eur pelno, pernai tuo pačiu laikotarpiu jis siekė 9,3 mln. Eur.

Kontaktai žiniasklaidai