Naujienos

Publikavimo data 2014
19 gruodžio 2014
Kuriozai automobilių stovėjimo aikštelėse šventiniu periodu

​Gruodžio mėnesį, prieš šventes šturmuojant parduotuves, nuovoką ir saugumo jausmą prarasti – itin paprasta. Automobilių savininkai dažnai ne iš pirmo karto atranda prekybos vietose palikto automobilio stovėjimo vietą, o pasitaiko atvejų, kuomet apimti Kalėdinio streso galvoja, jog transporto priemonė pavogta ir kreipiasi į policiją bei draudiką norėdami užregistruoti įvykį.

4 gruodžio 2014
„Gyvenu saugiai“ akcija išryškino Lietuvos darželiuose vyraujančias saugumo problemas

​Visuomenės saugumo iniciatyvos „Gyvenu saugiai“, kurią inicijuoja draudimo bendrovė „If“, paramą skirtą vaikų darželiams laimėjo lopšelis-darželis „Pagrandukas“ iš Klaipėdos. Už skirtas lėšas bus atnaujinti laiptai bei įrengti saugūs turėklai.

25 lapkričio 2014
Vykstant atostogų į egzotinius kraštus pravartu pasiimti papildomų grynųjų pinigų

​Šaltuoju metų sezonu lietuviai vis dažniau renkasi egzotines keliones, tačiau ruošiantis poilsiui svetur, mažiausiai galvojama apie galimas traumas ir dažnai pamiršta, jog pagrindinis dėmesys turėtų būti skirtas saugumui. Draudimo bendrovės „If“ pastarųjų metų statistika rodo, jog būtinosios medicininės išlaidos Azijos šalyse išaugo kone dvigubai. Tam įtakos turėjo ir kasmet augantis susidomėjimas egzotinėmis kelionėmis, kuriuo džiaugiasi kelionių organizatoriai.

6 lapkričio 2014
„If“ Baltijos šalyse devynių mėnesių pelnas - 60,1 mln. litų

​Draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kryptingai laikosi augimo strategijos ir per devynis šių metų mėnesius uždirbo 60,1 mln. litų pelno, palyginti su 37,3 mln. litų atitinkamu laikotarpiu 2013 metais.

3 lapkričio 2014
Informacinis pranešimas apie pokyčius po euro įvedimo

​Gerbiami klientai, informuojame Jus, kad nuo euro įvedimo dienos, t. y. nuo 2015 m. sausio 1 d., visose sutartyse ir taisyklėse esančios nuorodos į litus bus laikomos nuorodomis į eurus, perskaičiavus pagal oficialų kursą (1 euras = 3,45280 lito) ir suapvalinus pagal Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymą iki dviejų skaičių po kablelio. Perskaičiuoti sumas iš litų į eurus galima, naudojantis valiutos keitimo skaičiuokle mūsų tinklalapio savitarnos sistemoje.

Kontaktai žiniasklaidai