Naujienos

Publikavimo data 2013
16 gruodžio 2013
Šiemet per šventes gali kilti vagysčių iš būstų banga

​Draudimo bendrovės „If“ duomenimis, šių metų rudenį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, vagysčių iš būstų skaičius išaugo net 92 proc. Tokia nerimą kelianti tendencija gali tapti dar ryškesnė šventiniu laikotarpiu. Apie tai gyventojus įspėja draudikai.

6 lapkričio 2013
Stiprūs „If“ veiklos rezultatai Baltijos šalyse

​Draudimo bendrovė „If“ Baltijos šalyse ir toliau demonstruoja gerus finansinius rezultatus: sausio–rugsėjo mėnesių konsoliduotas grynasis pelnas yra 11,5 mln. eurų (2012 m. atitinkamu laikotarpiu buvo 17,2 mln. eurų).

29 rugpjūčio 2013
„If“: prasidėjus mokslo metams, smarkiai padaugėja traumų

Rugsėjį vaikų ir paauglių traumų skaičius išauga 42 proc., o dažniausiai susižeidžia 11 metų vaikai ir šešiolikmečiai – tokias tendencijas rodo draudimo bendrovės „If“ vaikų nelaimingų atsitikimų analizė.​

7 rugpjūčio 2013
„If“ Baltijos šalyse demonstruoja stiprius rezultatus

​Konsoliduotas pirmojo pusmečio draudimo bendrovės „If“ pelnas Baltijos šalyse siekė 19 mln. litų. ​Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pasirašyta 212 mln. Lt įmokų, t.y. 0,6 proc. daugiau, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. „If“ klientams Baltijos šalyse išmokėta beveik 111 mln. Lt išmokų žaloms atlyginti – tai yra 13 proc. daugiau, nei pernai pirmąjį pusmetį. „If“ klientų skaičius išaugo 1,7 proc. iki 370 tūkst.

15 liepos 2013
Didelė dalis gyventojų visai nesirūpina savo būsto saugumu

​37 proc. gyventojų netikrina savo būsto vandentiekio jungčių, kol nenutinka avarija, 54 proc. nesiima jokių priešgaisrinės saugos priemonių, o maždaug ketvirtadalis neapžiūri savo namų prieš išvykdami atostogų – tokias tendencijas atskleidė „If“ atlikta apklausa.

Kontaktai žiniasklaidai