Naujienos

Publikavimo data 2011
29 gruodžio 2011
Pristatome būsto draudimo rinkos naujoves

"If" atnaujino būsto draudimą. Nuo šiol pakeitus sudužusius ar išdaužtus būsto langų stiklus, vagių sugadintą spyną arba įstačius naują spyną, kai yra pavogti raktai, "If" klientams nuostoliai bus atlyginami be franšizės.

21 gruodžio 2011
Mielieji, linkime Jums užburiančių ir jaukių švenčių! (žiūrėkite sveikinimą)

15 gruodžio 2011
Šventiniu laikotarpiu reikia saugotis eismo įvykių, vagysčių ir fejerverkų

Kasmet šimtams žmonių Kalėdas aptemdo eismo įvykiai keliuose, turto vagystės ar pirotechnikos sukeltos nelaimės. "If" suskaičiavo, kad Kūčių išvakarėse, gruodžio 23 dieną, eismo įvykių skaičius šalies keliuose išauga vidutiniškai 40 proc., lyginant su vidutiniu vienos dienos įvykių skaičiumi gruodžio mėnesį. Tokie duomenys gauti išanalizavus 2008–2010 m. bendrovėje užregistruotų eismo įvykių statistiką.

1 gruodžio 2011
Ypatingos "If draudimas" nuolaidos IKI PREMIJA kortelės turėtojams

„If draudimas“ siūlo IKI prekybos tinklo klientams įsigyti draudimą ypatingomis sąlygomis: apdrausti savo turtą, namus, įsigyti nelaimingų atsitikimų ar šeimos civilinės atsakomybės draudimą net 20 procentų pigiau. ​​

29 lapkričio 2011
"If" išmokės 0,7 mln. Lt vėtros žaloms atlyginti

"If" už lapkričio 27–28 dienomis šalyje siautusios vėtros sukeltas žalas savo klientams išmokės apie 0,7 mln. litų. Pirmoji draudimo išmoka bus išmokėta jau rytoj, lapkričio 30 d.

Kontaktai žiniasklaidai