Naujienos

Publikavimo data 2008
17 gruodžio 2008
Plikledis padvigubino draudžiamųjų įvykių skaičių

"Jau nuo ankstaus gruodžio 17 dienos ryto "If draudimo" žalų centras pradėjo gauti pranešimus dėl staigaus plikledžio iššauktų nelaimingų atsitikimų. Pirminiais duomenimis, pranešimų kiekis yra dvigubai didesnis nei įprastą žiemos dieną. Didžioji dalis draudiminių įvykių yra registruota Vilniuje", - teigia "If draudimas" Žalų centro direktorius Audrius Smaliukas.

2 gruodžio 2008
Vagių taikiklyje - oro pagalvės

"If draudimas" žalų ekspertai praneša, kad per paskutiniąsias dvi lapkričio savaites itin padaugėjo automobilių saugos oro pagalvių vagysčių. Pranešimų apie šiuos įvykius padaugėjo kelis kartus, lyginant su 2007 metais arba su ankstesniais šių metų laikotarpiais.

28 lapkričio 2008
Telšių mokiniai išsiskirs šviesą atspindinčiomis liemenėmis

Telšių miesto vairuotojai iš toli atskirs Atžalyno vidurinės mokyklos auklėtinius, kartu su auklėtojomis išėjusius už mokyklos ribų. Didelį dėmesį saugumo prevencijai skirianti draudimo bendrovė "If draudimas" šios mokyklos vaikus aprengė šviesą atspindinčiomis liemenėmis, padėsiančiomis išvengti nelaimingų atsitikimų keliuose ir miesto gatvėse.

17 lapkričio 2008
"If draudimas" pradeda drausti gyvūnus

Naujoji "If draudimo" paslauga skirta asmenims ir bendrovėms, auginantiems gyvūnus verslo tikslais. Ūkininkams, apsidraudusiems nauja kompleksine draudimo rūšimi, "If draudimas" kompensuos nuostolius ne tik gyvūnams susirgus, patyrus traumą, bet ir tuo atveju, jei ūkį nuniokotų gaisras ar stichinė nelaimė, žalos pridarytų kiti asmenys. Atsitikus nelaimei bus apmokėtos ir gyvūnų utilizavimo išlaidos.

12 lapkričio 2008
Ekonomikos nuosmukio laikais "If draudimas" išaugo penktadaliu

Skandinaviško kapitalo draudimo bendrovės "If draudimas" pasirašytos įmokos per 9 šių metų mėnesius išaugo 20 proc., lyginant su tuo pačiu 2007 m. laikotarpiu. Per tris šių metų ketvirčius bendrovės pasirašytos įmokos siekė 110,7 mln. litų, kai pernai per tą patį laiką jos sudarė 92,2 mln. litų. Šiuo metu bendrovė užima 9,8 proc. Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos. 2008 metų sausio-rugsėjo mėnesiais "If draudimas" uždirbo 6,2 mln. pelno.

Kontaktai žiniasklaidai