Naujienos

Publikavimo data 2006
17 lapkričio 2006
Nelaimės atveju pasirūpinsime ir ramentais

Nuo šiol klientams, apsidraudusiems draudimu nuo nelaimingų atsitikimų, susižalojusiems kojas ne tik išmokėsime draudimo išmoką, bet ir į bet kurią Lietuvos vietą pristatysime ramentus, kuriais nukentėjusysis galės naudotis nemokamai. Šia paslauga galės pasinaudoti klientai, pasirinkę apsaugos lygį "If super žmogus".

14 lapkričio 2006
Verslo įmonių atstovus kviečiame diskutuoti apie šiuolaikinės darbo rinkos tendencijas

If draudimas kartu su darbuotojų paieškos ir atrankos kompanija CV.lt bei Sampo gyvybės draudimu verslo įmonių atstovams organizuoja susitikimų ciklą Popietė pas draudiką.

10 lapkričio 2006
Klientams - lankstūs įmokų mokėjimo būdai

"If draudimas" klientai nuo šiol draudimo įmokas galės sumokėti vienu iš keturių pasirinktų būdu - internetu, užsukę į pasirinkto banko skyrių, bet kuriame "Lietuvos spauda" kioske arba pačios bendrovės atstovybėse.

7 rugsėjo 2006
Įgyvendinta pirmoji projekto "Gyvenkime saugiau" iniciatyva

Pavasarį pradėtas projektas "Gyvenkime saugiau" jau įgavo pagreitį - paremta pirmoji saugumo iniciatyva - Šiaulių "Salduvės" pagrindinės mokyklos jaunųjų inspektorių būreliui buvo nupirktos vaikų saugų eismą užtikrinančias priemonės.

10 rugpjūčio 2006
"If draudimas" augo 50 procentų sparčiau nei rinka

Bendrovės užimama šalies ne gyvybės draudimo rinkos dalis padidėjo nuo 9,7 iki 10,4 procentų palyginti su atitinkamu praeitų metų laikotarpiu

Kontaktai žiniasklaidai