Naujienos

Publikavimo data sausis 2012
27 sausio 2012
Dideli šalčiai – išbandymas vamzdžiams ir šildymo sistemoms

Neįprastai šilta žiemos pradžia leido lengviau atsikvėpti būsto savininkams – šiemet fiksuota gerokai mažiau nuostolių, būdingų šaltajam metų periodui. Tačiau situacija gali netrukus pablogėti, nes artimiausiomis dienomis laukiama net iki 24 laipsnių šalčio. Norime Jus įspėti, kad tokia žema temperatūra yra tikras išbandymas vandentiekio vamdžiams ir šildymo sistemoms.

18 sausio 2012
Būkite atsargūs - pirmasis ledas yra netvirtas ir pavojingas

Šiomis dienomis, užklupus šiek tiek didesniems šalčiams, perspėjame būti ypač atsargiais prie vandens telkinių, kadangi vos kelių centimetrų storio ledu apsitraukė tik maži tvenkiniai, o didesni ežerai ir upės vis dar yra atviri.

12 sausio 2012
Rusijoje ir Baltarusijoje eismo įvykiai administruojami kitaip nei ES šalyse

Nors Baltarusija ir Rusijos Kaliningrado sritis yra geografinės kaimynės, tačiau eismo įvykių ir draudimo administravimo tvarka šiose šalyse gerokai skiriasi nuo galiojančios Lietuvoje ar kitose Europos Sąjungos valstybėse. Planuojant kelionę į šias šalis automobiliu reikėtų susipažinti su eismo įvykių šiose šalyse administravimo specifika, – taip teigia "If" specialistai.

4 sausio 2012
Būkite atsargūs – artėja audra

Sinoptikai prognozuoja, kad sausio 4-osios naktį Lietuvoje stiprės vėjas. Vėjo gūsiai daug kur šalyje sieks 15–18 metrų per sekundę, pajūryje antroje nakties pusėje vėjas sustiprės iki 20–23 metrų per sekundę. Sausio 5-osios naktį numatomi pietvakarių vėjo gūsiai 15–20 metrų per sekundę, vietomis iki 25 metrų per sekundę. Sausio 5-osios dieną vėjas silpnės, jo gūsiai tik vietomis sieks 15–20 metrų per sekundę. Pučiant tokiam stipriam vėjui gali lūžti medžiai, kristi jų šakos, griūti statiniai, virsti nepritvirtinti įrenginiai. Nepamirškite išlikti atsargūs - nestovėkite patys ir nestatykite automobilių po medžiais, taip pat nevaikščiokite prie aukštos įtampos elektros linijų.

Kontaktai žiniasklaidai