Naujienos

19 rugpjūčio 2015
Draudikų istorijos: kokių nuostolių sukėlė trimetis automobilio vairuotojas ar meilės laišką deginęs aštuonmetis?

​​Du apgadinti automobiliai, atlygintas daugiau nei 1100 eurų siekiantis nuostolis, o eismo įvykio kaltininkas – 3 metų vairuotojas. Ši istorija, praėjusią savaitę nutikusi Klaipėdoje, draudimo bendrovės „If“ praktikoje ne vienintelė, kai atlyginama mažamečių padaryta žala.

12 rugpjūčio 2015
„If“ pirmąjį pusmetį augo dvigubai greičiau nei rinka

​Draudimo bendrovės „If“ filialas Lietuvoje per pirmuosius šešis 2015 metų mėnesius augo 8,4 proc. ir pasirašė 15,5 mln. eurų įmokų, lyginant su 14,3 mln. eurų praėjusiais metais.

29 liepos 2015
Laisvas šuo automobilyje gali tapti mirtinu pavojumi

​Keliaujate su šunimi automobiliu? Ar susimąstote, kad nesaugiai vežamas keturkojis stabdant ar per eismo įvykį virsta didele ir pavojinga jėga? Draudimo bendrovė „If“ atkreipia dėmesį, kad važiuojant 50 km/h greičiu ir staigiai stabdant 20 kg sveriantis gyvūnas įgauna 786 kg smūgio galią. Bendrovės statistika taip pat iškalbinga: 20 proc. šuns draudimo išmokų padengiama nelaimingų atsitikimų atvejais.

20 liepos 2015
Masinių renginių prieigos kelia galvos skausmą automobilių savininkams

Vairuotojai dėl savo automobilių labiausiai jaudinasi, kai juos tenka palikti nežinomose vietose, ypač aikštelėse atvykus į masinį renginį. Šių metų birželį draudimo bendrovės „If“ atlikta internetinė apklausa atskleidė, kad tokiais atvejais nerimauja daugiau nei 70 proc. transporto priemonių savininkų.

1 liepos 2015
Kiek kainuoja nepaklusti Kelių eismo taisyklėms keliaujant po Europą

​Kiekviena valstybė turi savitų, tik jai būdingų Kelių eismo taisyklių, bet jas patartina žinoti, norint išvengti nesusipratimų. Kad atostogos nesugadintų nuotaikos, draudimo bendrovės „If“ ekspertai siūlo atsižvelgti į patarimus keliaujantiems automobiliu po Europą.