Naujienos

1 liepos 2015
Kiek kainuoja nepaklusti Kelių eismo taisyklėms keliaujant po Europą

​Kiekviena valstybė turi savitų, tik jai būdingų Kelių eismo taisyklių, bet jas patartina žinoti, norint išvengti nesusipratimų. Kad atostogos nesugadintų nuotaikos, draudimo bendrovės „If“ ekspertai siūlo atsižvelgti į patarimus keliaujantiems automobiliu po Europą.

15 birželio 2015
Gera žinia šunų augintojams – visapusis šuns draudimas

​Draudimo bendrovė „If“ pristato naujovę – šuns draudimą, kuriuo galima apdrausti savo augintinius gydymo išlaidų, gyvybės, dingimo ar vagystės ir civilinės atsakomybės draudimu. Šis draudimas atlygina ne tik šuns gydymo išlaidas ligos ar traumos atveju, bet ir nuostolius šuniui dingus ar mirus, o taip pat kitiems asmenims ar jų turtui padarytus nuostolius. Tai plačiausia rinkoje siūloma šuns apsauga Lietuvoje.

26 gegužės 2015
Į kurias šalis vykti automobiliu be kasko draudimo nepatartina?

​Kelionė automobiliu į užsienį neišvengiamai kelia įtampą: važiuojame nežinomais, ne visada saugiais keliais, ilgai vairuojame, todėl pavargstame ir prarandame budrumą, patenkame į kitokių taisyklių, įstatymų ir svetimos kalbos teritoriją.

19 gegužės 2015
Trečdalis vairuotojų be automobilio neišsiverstų nė dienos

​Kad automobilis – vienas būtiniausių daiktų, mano beveik 27 proc. vairuotojų. Jie tvirtina be transporto priemonės neišsiversią nė dienos. Ką daryti, kad sugedęs automobilis nesugriautų dienos, savaitės ar net mėnesio planų? Draudimo bendrovė „If“, atsižvelgdama į rinkos poreikį, nuo šiol garantuoja geriausią pagalbos kelyje paslaugą Lietuvoje – suteikia pakaitinį automobilį visam remonto laikotarpiui.

7 gegužės 2015
„If“ Baltijos šalyse ir toliau demonstruoja stiprius rezultatus

​Per pirmąjį 2015 metų ketvirtį draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje uždirbo 5,2 mln. eurų grynojo pelno, kaip ir 2014 m. tuo pačiu periodu.