Naujienos

4 gegužės 2017
Kova su organizuotomis vagystėmis iš automobilių Švedijoje

Švedijos policija stiprina kovą siekdama sustabdyti su automobiliais susijusius nusikaltimus, o pagrindinis tikslas – susidoroti su tarptautinėmis organizuotomis grupuotėmis. Suaktyvinus pastangas kovos su automobilių dalių vagystėmis srityje, jau pasiekta rezultatų – suimta ir deportuota nemažai Lietuvos piliečių. Tėvynėje jiems skiriama ne tik laisvės atėmimo bausmė, bet ir reikalaujama atlyginti nuostolius.​​​

8 vasario 2017
2016 m. „If“ Baltijos šalyse gerino veiklos efektyvumą ir sparčiai augo Lietuvoje

Draudimo bendrovė „If“ Baltijos šalyse 2016 m. uždirbo 13,6 mln. Eur pelno. Pasirašytų įmokų suma Baltijos šalyse siekė 130,8 mln. Eur. 2015 m. pelnas siekė 20 mln. Eur, o pasirašytų įmokų suma – 133,2 mln. Eur.

24 lapkričio 2016
Kai namie siautėja vanduo: didžiausia žala šiemet – beveik 27 tūkst. eurų

Vandentiekio avarija išlieka dažniausia nelaimė, kurią patiria tiek daugiabučių, tiek individualių namų gyventojai. Draudimo bendrovės „If“ duomenimis, didžiausia šiemet fiksuota vandens padaryta žala siekė beveik 27 tūkst. eurų. Šie nuostoliai kilo individualiame gyvenamajame name, kai jų šeimininkė atostogavo prie jūros. Tuomet nukentėjo baldai, buitinė technika, buvo smarkiai apgadintos patalpos.

4 lapkričio 2016
„Scanoramos“ žiūrovams – nauja, pozityviai nuteikianti filmų programa

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ kartu su festivalio mecenatu draudimo bendrove „If“ šiais metais pristato naują filmų programą „Viskas bus gerai“. Kino žiūrovai, pasiilgę stiprių charakterių ir teigiamų jausmų, šioje programoje atras pozityvius ir gerai nuteikiančius filmus.

26 spalio 2016
Pavojinga tendencija keliuose: daugėja eismo įvykių, į kuriuos patenka virtinė automobilių

Draudimo bendrovės „If“ specialistai atkreipia dėmesį, kad šį rudenį smarkiai išaugo eismo įvykių, kuriuose nukenčia 3 ir daugiau automobilių, skaičius. Dažniausiai tokios nelaimės nutinka susidarius transporto grūsčiai ar itin intensyvaus eismo ruožuose, kai visi skuba į darbą.

Kontaktai žiniasklaidai