Naujienos

5 birželio 2018
Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke išrinkta „If“ vadovė Žaneta Stankevičienė

​Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke vienų metų kadencijai išrinkta draudimo bendrovės „If“ Lietuvos filialo vadovė Žaneta Stankevičienė. Asociacijos direktoriaus pareigas ir toliau lieka eiti Andrius Romanovskis.

3 gegužės 2018
Tyrimas: lietuviai padėdami kitiems jaučiasi laimingesni

Žmonės padėdami kitiems jaučiasi laimingesni, negu patys sulaukdami pagalbos. Pagalbos ranką dažniausiai tiesiame draugams ir giminaičiams, rečiau – nepažįstamiems. Tokias išvadas pateikia antrus metus iš eilės draudimo bendrovės „If“ atliekamas mokslinis tyrimas trijose Baltijos šalyse.

21 gruodžio 2017
Dovanojate brangų išmanųjį? Neslėpkite čekio

Nerodyti dovanos kainos – gero tono ženklas, tačiau brangius prietaisus įteikdami be pirkimo dokumentų artimajam galite sukelti rūpesčių. Tokios nuomonės laikosi draudimo bendrovės „If“ privataus turto draudimo vadovas Tomas Sinkevičius.

5 rugsėjo 2017
„If“ draudimas pasiūlė pigesnį telefonų draudimą

Nuo šiol bus galima apdrausti ne tik operatorių salonuose įsigytus telefonus, bet ir iš užsienio atsisiųstus ar elektronikos prekių parduotuvėse pirktus išmaniuosius įrenginius. Šią naują telefonų draudimo paslaugą nuo rugsėjo pradėjo teikti draudimo bendrovė „If“.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

4 gegužės 2017
Kova su organizuotomis vagystėmis iš automobilių Švedijoje

Švedijos policija stiprina kovą siekdama sustabdyti su automobiliais susijusius nusikaltimus, o pagrindinis tikslas – susidoroti su tarptautinėmis organizuotomis grupuotėmis. Suaktyvinus pastangas kovos su automobilių dalių vagystėmis srityje, jau pasiekta rezultatų – suimta ir deportuota nemažai Lietuvos piliečių. Tėvynėje jiems skiriama ne tik laisvės atėmimo bausmė, bet ir reikalaujama atlyginti nuostolius.​​​

Kontaktai žiniasklaidai