Naujienos

28 birželio 2016
Automobiliu po Europą: kelių eismo taisyklės, kurių nežinote

Jei manote, kad kelių eismo taisyklės visur vienodos, esate ne visai teisūs. Draudimo bendrovės „If“ specialistai atkreipia dėmesį, jog net keliaudami po Europą galite susidurti su netikėtais eismo taisyklių skirtumais, apie kuriuos net nesusimąstote.

14 birželio 2016
Verslas dega rečiau, bet daužo ekranėlius ir kenčia nuo vagysčių

Draudimo bendrovė „If“, ištyrusi nuostolių, kuriuos Lietuvos įmonės patyrė 2015 m., tendencijas, konstatuoja, kad pernai labiausiai augo nešiojamųjų įrenginių (išmaniųjų telefonų ir kompiuterių) žalos, taip pat smarkiai padaugėjo vagysčių. Abiejų rūšių įvykių skaičius šoktelėjo apie 40 proc. Užfiksuota ir pozityvi tendencija – nebe pirmus metus nuosekliai mažėja gaisrų.​

25 gegužės 2016
Keliautojus pasitinka gerokai didesnės sąskaitos už gydymą

Draudimo bendrovė „If“, analizuodama kelionių draudimo nuostolių tendencijas, pastebėjo, kad poilsiautojų gydymo kainos pastaruoju metu gerokai padidėjo. Tai ypač akivaizdu lietuvių pamėgtose šalyse: Tailande, Indonezijoje, Šri Lankoje, Indijoje, Ispanijai priklausančioje Tenerifės saloje, Japonijoje, kur vidutinė sąskaita už turistų iš Lietuvos gydymą išaugo nuo 5 iki 30 proc.

11 gegužės 2016
„If“ per pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbo 3,1 mln. Eur pelno

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikianti draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“ per pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbo 3,1 mln. Eur pelno (5,2 mln. Eur praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu).

22 kovo 2016
Dėl nuostolių, patirtų per teroro išpuolius Briuselyje, kompensavimo

​Klientai, apsidraudę „If“ kelionių draudimu ir kovo 22 d. Belgijoje, Briuselyje, patyrę nuostolių dėl teroro išpuolio, kviečiami registruoti žalą internetu​. Pagal draudimo sutarties sąlygas Jums bus atlygintos būtinosios medicininės pagalbos išlaidos dėl patirtų sužalojimų. ​

Kontaktai žiniasklaidai