Naujienos

21 gruodžio 2017
Dovanojate brangų išmanųjį? Neslėpkite čekio

Nerodyti dovanos kainos – gero tono ženklas, tačiau brangius prietaisus įteikdami be pirkimo dokumentų artimajam galite sukelti rūpesčių. Tokios nuomonės laikosi draudimo bendrovės „If“ privataus turto draudimo vadovas Tomas Sinkevičius.

5 rugsėjo 2017
„If“ draudimas pasiūlė pigesnį telefonų draudimą

Nuo šiol bus galima apdrausti ne tik operatorių salonuose įsigytus telefonus, bet ir iš užsienio atsisiųstus ar elektronikos prekių parduotuvėse pirktus išmaniuosius įrenginius. Šią naują telefonų draudimo paslaugą nuo rugsėjo pradėjo teikti draudimo bendrovė „If“.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

4 gegužės 2017
Kova su organizuotomis vagystėmis iš automobilių Švedijoje

Švedijos policija stiprina kovą siekdama sustabdyti su automobiliais susijusius nusikaltimus, o pagrindinis tikslas – susidoroti su tarptautinėmis organizuotomis grupuotėmis. Suaktyvinus pastangas kovos su automobilių dalių vagystėmis srityje, jau pasiekta rezultatų – suimta ir deportuota nemažai Lietuvos piliečių. Tėvynėje jiems skiriama ne tik laisvės atėmimo bausmė, bet ir reikalaujama atlyginti nuostolius.​​​

8 vasario 2017
2016 m. „If“ Baltijos šalyse gerino veiklos efektyvumą ir sparčiai augo Lietuvoje

Draudimo bendrovė „If“ Baltijos šalyse 2016 m. uždirbo 13,6 mln. Eur pelno. Pasirašytų įmokų suma Baltijos šalyse siekė 130,8 mln. Eur. 2015 m. pelnas siekė 20 mln. Eur, o pasirašytų įmokų suma – 133,2 mln. Eur.

24 lapkričio 2016
Kai namie siautėja vanduo: didžiausia žala šiemet – beveik 27 tūkst. eurų

Vandentiekio avarija išlieka dažniausia nelaimė, kurią patiria tiek daugiabučių, tiek individualių namų gyventojai. Draudimo bendrovės „If“ duomenimis, didžiausia šiemet fiksuota vandens padaryta žala siekė beveik 27 tūkst. eurų. Šie nuostoliai kilo individualiame gyvenamajame name, kai jų šeimininkė atostogavo prie jūros. Tuomet nukentėjo baldai, buitinė technika, buvo smarkiai apgadintos patalpos.

Kontaktai žiniasklaidai