Naujienos, 10 gegužės 2007
"If draudimas" per 2007 pirmą ketvirtį išaugo 20 proc. palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Per tris pirmuosius metų mėnesius bendrovės pasirašytos įmokos sudarė 27 mln. litų, kai per tą patį laikotarpį pernai - 22,4 mln. litų. Bendrovė ne tik augo, bet ir dirbo pelningai - 2007-ųjų pirmąjį ketvirtį "If draudimas" uždirbo 0,63 mln.litų pelno. Šiuo metu bendrovė užima 10 proc. rinkos ir yra ketvirtoje vietoje.

"Mūsų bendrovės strategija - orientuotis į kokybiškas draudimo paslaugas. Tyrimai rodo, kad daugelis mūsų klientų, patyrusių draudiminį įvykį, vėliau rekomenduoja "If draudimą" savo pažįstamiems", - sako bendrovės "If draudimas" generalinis direktorius Darius Kamuntavičius.

Iš bendrovės siūlomų draudimo paslaugų privatiems asmenims pirmą šių metų ketvirtį sparčiausiai augo kelionių ir automobilių kasko draudimas - atitinkamai 74 ir 61 procentus.

Tuo tarpu tarp verslo klientų tris pirmuosius metų mėnesius labiausiai augo bendrosios civilinės atsakomybės ir įmonių turto draudimo produktų pardavimai 47ir 48 procentais.

"Atskirų draudimo sričių augimą lemia keletas pagrindinių veiksnių: ne tik modernių technologijų, padedančių patogiai apsidrausti mūsų bendrovėje, plėtra, konkurencinga kainodara, bet ir vis palankesnis žmonių požiūris į draudimo paslaugas apskritai - pajutę realią draudimo pagalbą net ir nedidelės nelaimės atveju, jie jau nebedvejoja dėl draudimo paslaugų reikalingumo", -  sako D. Kamuntavičius

2007 m. pirmą ketvirtį "If draudimas" klientams atlygino patirtų nuostolių daugiau kaip už 14,2 mln. litų.

"If draudimo" įstatinis kapitalas yra 26,1 mln. Lt. "If draudimas" priklauso Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance", kuri 2007 m. pirmąjį ketivrtį uždirbo 583,5 mln Lt  iki mokestinio pelno.

"If" yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Šiaurės Europoje, turinti 3,6 milijono klientų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Grupėje dirba apie 7 tūkst. darbuotojų, iš kurių 202 - Lietuvoje.