Naujienos, 8 rugpjūčio 2007
Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance" priklausanti viena didžiausių šalies draudimo bendrovių "If draudimas" per 2007 pirmą pusmetį pasirašė 17,4 proc. daugiau draudimo įmokų, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. 2007 metus "If draudimas" įpusėjo uždirbęs 2,55 mln. pelno.

"Gerus bendrovės pusmečio rezultatus lėmė sėkmingas naujų produktų ir klientų aptarnavimo sprendimų įgyvendinimas. Pavyzdžiui, draudimo produktus išskaidėme į lygius, kad kiekvienas klientas galėtų pasirinkti jo individualius poreikius atitinkančią draudimo apsaugą. Taip pat pasiteisino ir draudimo paslaugų, tokių kaip namų ir kelionių draudimas, perkėlimas į internetą", - sako bendrovės "If draudimas" Generalinis direktorius Darius Kamuntavičius.

Iš bendrovės siūlomų paslaugų pirmąjį 2007 metų pusmetį ypač sparčiai augo Kelionių draudimas. Šios rūšies draudimo pardavimai, lyginant su praėjusių metų pirmojo pusmečio rezultatais, ūgtelėjo net 61 proc. Kelionių draudimo augimą lėmė papildomų Kelionių draudimo  paslaugų, tokių kaip bagažo draudimas ar draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu, populiarėjimas.

Verslo įmonių segmente žymiai  išaugo transporto pramonės įmonių civilinės atsakomybės draudimas (48 proc.) ir automobilių Kasko draudimas (23 proc.).

Pirmąjį šių metų pusmetį "If draudimas" savo klientams išmokėjo 26 mln. litų draudimo išmokų - 21 proc. daugiau nei pernai. Iš viso per beveik aštuonerius savo veiklos Lietuvoje metus draudimo bendrovė klientams patirtų nuostolių kompensavimui išmokėjo 175,7 mln. litų.