Naujienos, 14 vasario 2007
Skandinavijos ne gyvybės draudimo lyderei "If P & C Insurance" priklausanti viena didžiausių šalies draudimo bendrovių "If draudimas" per 2006 metus išaugo beveik trečdaliu. Bendrovės pasirašytos įmokos pasiekė 97,4 mln. litų, šis skaičius yra 31,5 proc. didesnis nei 2005 metais, kada įmokų suma sudarė 74 mln. litų. Bendrovė ne tik augo, bet ir dirbo pelningai - 2006-uosius "If draudimas" baigė su 0,26 mln.litų pelnu. Šiuo metu bendrovė užima 9,8 proc. rinkos ir yra ketvirtoje vietoje.

"Bendrovės politika nedelsiant atlyginti nuostolius ir profesionaliu rizikos vertinimu paremta kainodara duoda rezultatų - pavyksta ne tik išlaikyti esamus klientus, bet ir jiems rekomenduojant pritraukti naujų. Svarbiu laimėjimu laikome ir gerus santykius su draudimo tarpininkais - brokeriais. Jų įvertinimas mums ypatingai svarbus.", - sako bendrovės "If draudimas" generalinis direktorius Darius Kamuntavičius.

Iš bendrovės siūlomų draudimo paslaugų praėjusiais metais sparčiausiai populiarėjo automobilių kasko draudimas. Pasirašytos įmokos privačių asmenų segmente išaugo net 65 proc.   Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės ir gyventojų turto draudimas išaugo atitinkamai 46 ir 45 proc.

Pasak D. Kamuntavičiaus, "If draudimas" aktyviai investuoja į aptarnavimo kokybės gerinimą ir modernias technologijas, kurios klientams padeda sutaupyti laiko, o bendrovės specialistams dirbti efektyviau. "Vis daugiau draudimo paslaugų ir produktų keliame į internetą - mūsų klientai apie žalas gali pranešti internetu, taip pat pirmieji rinkoje pasiūlėme galimybę internetu įsigyti ir kelionių draudimą. Šie pokyčiai ne tik turėjo įtakos geriems bendrovės rezultatams praėjusiais metais, bet ir sudaro palankias sąlygas tolimesniam augimui", - įsitikinęs bendrovės vadovas.