Rinka ir mus supanti aplinka

„If“ – didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Skandinavijos šalyse, užimanti daugiau nei 20 proc. visos rinkos.

Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje draudimo bendrovė „If“ – viena ne gyvybės draudimo bendrovių lyderių, atitinkamai užimanti 19, 26 ir 25 proc. kiekvienos minėtos šalies draudimo rinkos. Danijoje, kurios rinka daug labiau susiskaldžiusi, draudimo bendrovė „If“ užima 5 proc. rinkos.

Mūsų itin tvirtos pozicijos Skandinavijoje suteikia galimybę kurti efektyvias draudimo paslaugas, peržengiančias valstybių sienas. Tarptautiniu mastu dirbantys draudimo bendrovės "If" klientai gali naudotis mūsų paslaugomis "If" filialuose Prancūzijoje, Olandijoje, Jungtinėje Karalystė ir Vokietijoje.

„Mūsų itin tvirtos pozicijos Skandinavijoje reiškia, kad savo klientams galime suteikti reikiamų žinių ir unikalių sprendimų, kurie bus tikrai efektyvūs“, – sako „If“ grupės prezidentas ir vykdantysis direktorius Torbjörnas Magnussonas.

„If“ prekės ženklas Baltijos šalių draudimo rinkai buvo pristatytas 2002-aisiais, o 2009 m. veikla buvo sujungta į Estijoje įregistruotą bendrovę „If P&C Insurance AS“. Latvijoje ir Lietuvoje veikia „If“ filialai. Nuo 2006 m. „If“ draudimo paslaugas teikia ir Rusijoje.