„If“ lojalumo programa

Lojalumo eurai

Tai mūsų dovana savo saugumu besirūpinantiems klientams.

Kaip veikia lojalumo eurai?

Jei mūsų bendrovėje turite bent dvi tiesiogiai sudarytas metines sutartis ir pastaruosius 12 mėnesių nepatyrėte draudžiamojo įvykio, iškart gaunate 20 lojalumo eurų. Papildomai dovanosime po 20 lojalumo eurų už kiekvienus metus be įvykių. Iš viso galite sukaupti net 120 lojalumo eurų.

Atsitikus įvykiui, kurio nuostoliai viršija draudimo sutartyje numatytą franšizę (išskaitą), Jūs panaudosite lojalumo eurus savo franšizei sumažinti arba visiškai jai padengti.

Apskaičiuodami draudimo išmoką, mes automatiškai sumažinsime arba padengsime franšizę Jūsų sukauptų lojalumo eurų suma, nebent pageidausite tą kartą lojalumo eurų nenaudoti.

Primename, kad lojalumo eurus galite panaudoti atsitikus draudžiamajam įvykiui – sukaupta lojalumo eurų suma jums bus automatiškai sumažinama franšizė, todėl gausite didesnę draudimo išmoką. Iki šiol sukauptus lojalumo eurus, galėsite panaudoti iki šių metų pabaigos. 2018 metų sausio 1 dieną nepanaudoti lojalumo eurai bus anuliuoti. 

Lojalumo eurų privalumai

Lojalumo eurai – tai mūsų dovana Jums! Už lojalumo eurus papildomai nemokate nė cento.

 • Jūsų asmeninė rizika yra mažesnė, nes lojalumo eurai iš dalies arba visiškai padengia franšizę. Taip Jūs gaunate didesnę draudimo išmoką ir patiriate mažiau finansinių nuostolių.
 • Už kiekvienus metus be įvykių Jūs esate premijuojamas papildomais lojalumo eurais. Jums tereikia turėti 2 metines sutartis mūsų bendrovėje.

Pavyzdys – žala automobiliui

Atsitikus eismo įvykiui, automobilio remontas vidutiniškai kainuoja apie 1000 Eur. Standartinė Kasko franšizė – 108 Eur, ji išskaičiuojama iš Jūsų patirto nuostolio. Draudimo bendrovė Jums atlygina likusius 892 Eur.

Jei esate apdraudę „If“ savo automobilį ir vairuotojo civilinę atsakomybę bei dalyvaujate „If“ lojalumo programoje, Jūsų franšizė būtų:

 • po metų – 88 Eur,
 • po dviejų metų – 68 Eur,
 • po trijų metų – 48 Eur
  ... ir taip toliau.

Jei sudarėte kasko draudimo sutartį su 108 eurų franšize ir turite sukaupę 108 lojalumo eurus, tai atsitikus franšizę viršijusiam draudžiamajam įvykiui, Jūsų nuostolius „If“ kompensuos 100 procentų – tarsi būtumėte sudarę draudimo sutartį su 0 eurų franšize, bet papildomai už tai nemokėję!

Pavyzdys – žala būstui

Įvykus užpylimui ar kitam nelaimingam įvykiui namuose, vidutinė žala turtui sudaro apie 870 Eur. Standartinė namų draudimo franšizė – 86 Eur, ji išskaičiuojama iš Jūsų patirto nuostolio. Draudimo bendrovė Jums atlygina 784 Eur.

Jei esate apdraudę „If“ savo būstą bei namų turtą ir dalyvaujate „If“ lojalumo programoje, Jūsų franšizė būtų:

 • po metų – 66 Eur,
 • po dviejų metų – 46 Eur,
 • po trijų metų – 26 Eur
  ... ir taip toliau.

Jei sudarėte namų draudimo sutartį su 86 eurų franšize ir turite sukaupę 86 lojalumo eurus, tai atsitikus franšizę viršijusiam draudžiamajam įvykiui, Jūsų nuostolius „If" kompensuos 100 procentų – tarsi būtumėte sudarę draudimo sutartį su 0 eurų franšize, bet papildomai už tai nemokėję!

Sužinokite

Paskambinkite mūsų telefonu 1620 ir sužinokite, kiek lojalumo eurų esate sukaupę.

Sąlygos

Pasiliekame teisę keisti lojalumo programos sąlygas. Apie pasikeitimus Jus informuosime iš anksto.