Kasko draudimas

Sužinokite draudimo kainą vos per kelias minutes!
 1. Kasko draudimas

Su „If“ automobilio kasko draudimu galite būti tikri – eismo įvykis ar netikėtas automobilio gedimas nesugriaus Jūsų planų, nes suteikia visapusę draudimo ir pagalbos kelyje apsaugą.


 • Netaikome išskaitos stiklams

  Netaikome išskaitos stiklams, kai sugadinami kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kiti automobilio stiklai ir jie keičiami mūsų partnerių autoservisuose.

 • Pagalbos kelyje garantija 24/7

  Plati pagalbos kelyje paslauga nenumatytų įvykių atveju: nuo rato pakeitimo, avarinio durų atidarymo, variklio užvedimo, transportavimo, nevažiuojančio automobilio apsaugos kelyje iki vairuotojo ir keleivių pervežimo namo po įvykio užsienyje.

 • Universalūs kasko draudimo paketai

  Turime paruošę specialius draudimo apsaugų paketus skirtingiems Jūsų poreikiams – nuo bazinės iki maksimalios apsaugos. Pasirinkite Jums tinkamiausią!

If kasko If kasko plius If super kasko
Kompleksinis automobilio draudimas

Draudimas nuo:

 • eismo įvykio;
 • vagystės;
 • vandalizmo;
 • gamtos jėgų;
 • gaisro;
 • kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių padarytos žalos.

Nedraudžiame nuo tų įvykių, kurie draudimo taisyklėse yra išvardinti kaip nedraudžiamieji.

Gyvūnų draudimas

Atlyginsime kartu su Jumis keliavusių ir draudžiamojo įvykio metu nukentėjusių Jūsų augintinių gydymo išlaidas ar kompensaciją jiems žuvus.

Papildomos įrangos draudimas

Papildoma įranga laikoma ši negamyklinė įranga: navigacijos sistema, ratlankiai, stogo bagažinė ir pan.

Pagalba kelyje visoje Europoje 24/7

Ypač plati pagalbos kelyje apsauga!

Į pagalbos kelyje draudimą įeina:

 • rato pakeitimas;
 • variklio užvedimas;
 • avarinis durų atidarymas ir kita pagalba kelyje;
 • nevažiuojančio automobilio apsauga kelyje;
 • transportavimas ir saugojimas iki remonto;
 • vairuotojo ir keleivių parvežimas namo po įvykio užsienyje;
 • kitos paslaugos.


Pagalbos kelyje paslauga galioja tik tuo atveju, jei ši sąlyga įrašyta draudimo polise.

Nelaimingų atsitikimų draudimas

Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Asmeninių daiktų draudimas

Draudžiame apdraustame automobilyje esančius asmeninius daiktus - kilnojamąjį turtą, kurį Jūs (ar kitas automobilio valdytojas) naudojate asmeniniame ūkyje savo ir šeimos buitiniams bei kultūriniams poreikiams tenkinti.

Nuostolius atlyginame iki 600 EUR.

Pakaitinis automobilis ir kelionės pratęsimas

Pakaitinis automobilis suteikiamas visam Jūsų automobilio remonto laikotarpiui, kai jis remontuojamas mūsų nurodytame partnerių autoservise. Jeigu automobilis patiria techninį gedimą ir yra remontuojamas ne mūsų partnerių autoservise užsienyje arba paslauga suteikiama jau pasibaigus draudimo apsaugos galiojimo laikotarpiui, pakaitinis automobilis suteikiamas automobilio gedimo šalinimo laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip 15 dienų.

 • Pakaitinis automobilis suteikiamas atsižvelgiant į automobilio klasę (dydį), bet negali būti didesnis nei vidutinės klasės;
 • techninės pagalbos tarnyba pristato ir paima pakaitinį automobilį su Jumis sutartoje vietoje miesto ribose Lietuvoje;
 • užsienyje pakaitinį automobilį Jūs paimate patys ir pristatote paslaugų tiekėjo nurodytoje vietoje savo sąskaita;
 • už degalus ir papildomą automobilio nuomos laikotarpį mokate Jūs patys;
 • pakaitinį automobilį mūsų partneriai suteiks ne tik po įvykio, bet ir automobiliui sugedus.

Pakaitinis automobilis suteikiamas tik tuo atveju, jeigu ši sąlyga įrašyta draudimo polise.

Laikinai naudojamo automobilio draudimas

Mes atlyginsime žalą Jūsų išsinuomotam ar kitaip teisėtai laikinai naudojamam automobiliui:

 • kai automobilis yra išsinuomotas iš nuomos bendrovės ir apdraustas kasko draudimu padengsime iškaitos sumą tenkančią jums;
 • kai Jums laikinai perduotas vairuoti automobilis sugadintas dėl staiga ir netikėtai įvykusio kelių eismo įvykio, kuriame dalyvavo mažiausiai dvi transporto priemonės ar nukentėjo pėstieji ir dėl šio įvykio Jums kilo civilinė atsakomybė, apmokėsime Jums tenkančią išskaitą arba remonto išlaidas iki 2000 Eur.
Valdytojo atsakomybės draudimas

Atlyginsime žalą, kurią sukėlė Jūsų automobilis, vairuotojas arba automobilio keleiviai:

 • dėl savaiminio jūsų automobilio užsidegimo dėl trumpojo jungimo ir dėl to sugadinto ar sunaikinto trečiųjų asmenų turto. Maksimali galima draudimo išmoka – iki 10.000 Eur;
 • vairuotojui ar keleiviui atidarant automobilio dureles ir taip sugadinant trečiųjų asmenų turtą ar juos sužalojant (pvz., įlenktos kito automobilio durelės, sužalotas pravažiuojantis dviratininkas ir pan.). Maksimali galima draudimo išmoka – iki 2.000 Eur;
 • išsiliejus tepalams, degalams iš stovinčio automobilio. Maksimali galima draudimo išmoka – iki 2.000 Eur
Papildoma 5% išmoka visiško sunaikinimo atveju

Kai draudžiamojo įvykio metu automobilis yra sunaikintas arba pavogtas, Jums mokame papildomą draudimo išmoką, kurios dydis sudaro 5% nuo automobilio rinkos vertės draudžiamojo įvykio dieną.

Draudimas internetu per kelias minutes!

Svarbu ne tik pasirūpinti automobilio draudimu, bet ir saugiai elgtis kelyje. Susipažinkite su mūsų saugumo patarimais vairuotojams, įsitikinkite, kad elgiatės saugiai ir esate tinkamai apsidraudę.


Saugaus važiavimo atmintinė

Vairavimas yra nors ir įprasta, tačiau bene pavojingiausia kasdienė užduotis. Net ir įgudę vairuotojai daro avarijas, kuriose sužalojami arba žūsta žmonės.

Skaityti daugiau

Viskas apie padangas

Atsakingai prižiūrėdami ir rūpindamiesi savo automobilio padangomis galite prailginti jų tarnavimo laiką. 

Skaityti daugiau

Ką reikėtų žinoti apie nuostolių atlyginimą prieš apsidraudžiant?

Kur bus remontuojamas automobilis

Sudarydami draudimo sutartį Jūs galite pasirinkti vieną iš dviejų variantų – po įvykio remontuoti automobilį mūsų siūlomame partnerių autoservise ar bet kuriame savo pasirinktame autoservise. Automobilio remonto variantas nurodytas Jūsų draudimo liudijime.

1. Remontas „If" partnerių autoservise

Kodėl šis variantas gali būti naudingas:

• Jums nereikia sukti galvos dėl kokybiškos remonto paslaugos tiekėjo – į savo partnerių sąrašą įtraukiame tik patikrintus autoservisus, remonto kokybę nuolat kontroliuojame;
• gaunate 12 mėn. garantiją atliktiems remonto darbams;
• Jums nereikia rūpintis automobilio apžiūros ir kitais draudimo dokumentais, taip pat remonto sąmatos derinimu – tą padaro partnerių autoservisas.

Atkreipkite dėmesį, kad:

• pasirinkę šį variantą, negalėsite remontuoti bet kur, turėsite pasirinkti iš mūsų partnerių autoservisų sąrašo. Jį galite rasti čia;
• jei Jūsų automobilis yra ne naujas (72 mėn. ir senesnis), tai mūsų partneriai jį remontuodami naudos dėvėtas originalias arba naujas neoriginalias dalis. Pageidaudami naujų originalių dalių, turėsite sumokėti dėvėtų ir naujų dalių kainos skirtumą.

2. Remontas bet kuriame Jūsų pasirinktame autoservise Lietuvoje

Kodėl šis variantas gali būti naudingas:

• remontuojate kur tik norite – bet kuriame autoservise Lietuvoje;
• net jei Jūsų automobilis ne naujas ir apdraustas rinkos verte, Jums nereikės primokėti už naujų originalių dalių naudojimą remontui (tai negalioja padangoms, padangų nusidėvėjimą visuomet įvertiname).

Atkreipkite dėmesį, kad:

• sąmatos derinimu, reikalingų dokumentų pateikimu mums rūpinsitės Jūs patys;
• šis variantas yra šiek tiek brangesnis.

Kaip apskaičiuojami nuostoliai, kai automobilis sunaikintas ar pavogtas

Atkreipkite dėmesį į tai, kokia suma apdraustas Jūsų automobilis. Paprastai tai būna vienas iš dviejų atvejų:

1. Naudotus automobilius draudžiame rinkos verte. Jei automobilis bus neberemontuotinas ar pavogtas, nuostolį apskaičiuosime atsižvelgdami į analogiškų automobilių pirkimo-pardavimo kainas rinkoje įvykio dieną. Vertintojas ištirs Lietuvos rinką, peržiūrėdamas interneto portalų skelbimus apie panašios būklės automobilius, atsižvelgs į Jūsų automobilio individualias savybes ir apskaičiuos jo rinkos vertę.

2. Naujus automobilius, įsigytus Lietuvoje, draudžiame nauja verte. Jei automobilis bus neremontuotinas ar pavogtas, nuostoliu laikysime automobilio pirkimo sutartyje nurodytą kainą.

Ar įvertinant nuostolius bus atsižvelgiama į automobilio nusidėvėjimą

Atkreipkite dėmesį į tai, koks remonto būdas nurodytas Jūsų draudimo liudijime:

1. Remontuojama „If" pasirinktame servise – remonto išlaidas apskaičiuosime atsižvelgdami į remontuojant keičiamų automobilio dalių nusidėvėjimą:

• kai automobilis yra 72 mėn. ir senesnis, jis remontuojamas naudojant dėvėtas originalias arba naujas neoriginalias dalis. Pageidaudami naujų originalių dalių, turėsite sumokėti dėvėtų ir naujų dalių kainos skirtumą;

• kai automobilio amžius yra iki 72 mėn., už naujas originalias dalis papildomai mokėti nereikės, tačiau į padangų nusidėvėjimą atsižvelgsime ir šiuo atveju.

2. Remontuojama Jūsų pasirinktame servise – remonto išlaidas apskaičiuosime pagal Jūsų serviso pateiktus ir su mumis suderintus šių išlaidų dokumentus, neatsižvelgdami į remontuojant keičiamų automobilio dalių nusidėvėjimą. Į padangų nusidėvėjimą atsižvelgsime.

Kaip apskaičiuojami nuostoliai, kai vietoje remonto renkatės išmoką pinigais

Remonto išlaidas apskaičiuojame pagal mūsų partnerių arba Jūsų pasirinkto autoserviso (priklauso nuo to, koks remonto variantas nurodytas Jūsų draudimo liudijime) sudarytą remonto sąmatą, išskaičiavę keistinų dalių nusidėvėjimą ir PVM.

Apskaičiuodami draudimo išmoką nesivadovaujame nepriklausomų vertintojų ataskaitomis.

Draudimo išmokos apribojimai

Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems nuostoliams galioja draudimo išmokos dydžio apribojimai. Jie nurodyti draudimo taisyklėse.

Pvz., maksimali draudimo išmoka, kurią galime mokėti už Jūsų automobiliui padarytus nuostolius dėl degalų sumaišymo – 350 Eur per metus.

Kiek išskaitų taikoma vieno remonto metu

Pasitaiko situacijų, kai klientai kreipiasi dėl vieno draudžiamojo įvykio, tačiau automobilio apžiūros metu paaiškėja, kad dalis sugadinimų padaryta ne vienu metu, ne per tą patį įvykį – pažeidimai yra skirtingų tipų, skiriasi jų aukščiai, gyliai, kryptis, vieta. Pvz., klientas kreipiasi dėl avarijos, tačiau galėjo ir nepastebėti, kad prieš ją ar po jos jo automobilis buvo įbrėžtas palikus stovėjimo aikštelėje.

Išskaita taikoma kiekvienam draudžiamajam įvykiui. Todėl net jei į mus kreipiamasi tik vieną kartą, jei remontuosime ar mokėsime išmoką už kelių įvykių padarytus sugadinimus, išskaitas taip pat taikysime kelias – už kiekvieną įvykį atskirai.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį jau apsidraudus?

Ar į draudimo sutartį įtrauktos visos man naudingos draudimo sąlygos

Mes siūlome tik vieną automobilio kasko draudimo variantą – kompleksinį (vadinamąjį „visų rizikų") draudimą, nes Jūsų automobilis vertas būti apdraustas tinkamai. Tačiau teikiame ir papildomai pasirenkamų paslaugų, kurios ne tik sutaupys Jums pinigų, bet ir padės išvengti daugybės nepatogumų:

1. Papildomos įrangos draudimas. Papildomą (ne gamykloje sumontuotą) įrangą apdraudžiame automatiškai, tačiau jai taikomas draudimo išmokos limitas – 500 Eur. Jei savo automobilyje turite ar artimiausiu metu ketina sumontuoti brangesnės negamyklinės įrangos, galite apdrausti ją papildomai Jūsų pasirinkta draudimo suma.

2. Pagalba kelyje su pakaitiniu automobiliu. Nepamainoma pagalba, kai reikia ištraukti užklimpus, užvesti per šalčius užšalusį variklį, parvilkti sugedusį automobilį ir parvežti jo keleivius iš užsienio ar Lietuvos užkampio ir daugybe kitų atvejų. Šiandien mes teikiame plačiausią pagalbos kelyje paslaugą. Pvz., tik mes Jums garantuojame pakaitinį automobilį visam remonto pas mūsų partnerius laikotarpiui.

3. Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Mokame draudimo išmoką vairuotojui ir keleiviams, jei jie sužeidžiami automobilio kasko draudimo draudžiamojo įvykio metu.

Įsitikinkite, ar draudimo sutartyje nurodyti teisingi duomenys

Sumokėdami draudimo įmoką, Jūs patvirtinate, kad draudimo sutartyje nurodyti teisingi duomenys ir Jūs susipažinote su draudimo taisyklėmis. Todėl svarbu, kad sutartyje būtų nurodyti teisingi duomenys apie automobilio naudojimo paskirtį, vairuotojų patirtį, turimos apsaugos sistemos lygį ir kt. Jei kažkas pasikeistų jau po sutarties sudarymo, būtinai mus apie tai informuokite, kad galėtume pakeisti draudimo sutartį ir apsauga galiotų.

Pvz., jei automobiliu pradėjo naudotis mažesnį vairavimo stažą turintys asmenys, nei nurodyta Jūsų draudimo liudijime, tai tokiam vairuotojui padarius eismo įvykį, draudimo išmoką turėsime mažinti 231 Eur.

Nepamirškite pranešti apie padidėjusią riziką

Atkreipkite dėmesį, kad draudimo taisyklėse nurodyti atvejai, kai Jūs turite mus informuoti apie pasikeitusias aplinkybes – t. y. padidėjusią riziką, pvz.,

• automobiliu pradėjo naudotis jaunesnis ar mažiau patyręs asmuo, nei nurodyta draudimo liudijime;
• automobilį perregistravote kitam savininkui;
• automobiliu pradėjote nuolat važinėti užsienyje;
• automobiliu pradėjote teikti taksi paslaugas;
• pametėte automobilio raktelius ir pan.

Šią informaciją turite mums pateikti tam, kad net ir pasikeitus aplinkybėms draudimo apsauga galiotų ir Jūs gautumėte visą Jums priklausančią draudimo išmoką.

Atsiliepimai apie „If“ kasko draudimą

Džiaugiamės, kad net 9 iš 10 klientų mūsų paslaugas vertina aukščiausiais balais. Štai keletas klientų atsiliepimų apie „If" kasko draudimo žalų reguliavimą:

 • „Viskas buvo tiesiog puiku... Kaip ir visada su Jumis bendradarbiaujant galiu būti ramus - Jūs man padėsite sunkią akimirką. Ačiū Jums;)“

 • „Patiko viskas nuo įvykio įregistravimo pradžios iki pilno galutinio aptarnavimo: patogus įvykio įregistravimas internetu, bendravimas el. paštu ir sms žinutėmis, greitas reagavimas ir informacijos suteikimas. Viskas šaunu! :)“

 • „Maloniai nustebinta Jūsų darbu. Absoliučiai jokiu pretenzijų neturiu ir noriu toliau su Jumis dirbti. Tokias paslaugas galima drąsiai rekomenduoti ir kitiems asmenims. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės.“

 • „Patogi interneto svetainė bei draudiminio įvykio registravimo funkcionalumas. Paprasta komunikacija apie tolimesnius žingsnius ir procesą. Geri partneriai, kurie operatyviai bei kokybiškai atliko darbus.“

 • „Gerąja prasme nustebino požiūris į klientą: žalų specialistas susisiekė labai operatyviai, konstruktyviai pateikė reikiamą informaciją. Pasiteiravus dėl pakaitinio automobilio, po 5 min. jau skambino kitas specialistas dėl automobilio suteikimo. Be viso to, pagalbos kelyje paslauga vertinu 10+ , kadangi transporto priemonę atvarote net į klientui patogią vietą."

 • „Noriu nuoširdžiai padėkoti už operatyvų, sklandų ir nepaprastai malonų draudiminio įvykio pasekmių šalinimą. Viršijot visus mano turėtus lūkesčius, todėl dar karta įsitikinau, kad geriau už Jus nieko nėra. Ačiū!"

 • „Šiaip nežinau ką dar galima būtų padaryti geriau. Iškilus klausimams, galėjau susisiekti po darbo valandų ir gauti informaciją iš konsultanto. Viską aiškiai nupasakojo, ir atsakė į rūpimus klausimus. Žala sureguliuota greitai ir operatyviai. Bendravimas malonus. Tikrai paliko gerą įspūdį. Draudžiant kitus automobilius , ir jeigu turėsiu pasirinkimą, tai tikrai rinkčiausi jūsų draudimo bendrovę."

Apsaugos lygių reikalavimai

Draudimo taisyklės (PDF)

KITI MŪSŲ draudimo PRODUKTAI

Sukurti Jūsų saugumui
 1. Kasko draudimas