If Super kasko

Privalumai!
Tai yra mūsų geriausias automobilio draudimas, apimantis svarbiausias apsaugos sąlygas. Šis draudimo paketas parankiausias ieškantiems kasko draudimo naujam automobiliui ir visiems, kuriems reikia visapusiškos apsaugos garanto.

Pakaitinio automobilio draudimas. Atlyginsime žalą išsinuomotam ar kitaip teisėtai laikinai naudojamam automobiliui. Pavyzdžiui, jei iš nuomos bendrovės išsinuomosite automobilį, kuris yra apdraustas kasko draudimu, mes padengsime išskaitos sumą, tenkančią Jums. Taip pat sumokėsime iki 2 000 eurų siekiančią išskaitą ar remonto išlaidas, kai Jums laikinai perduotas vairuoti automobilis bus sugadintas dėl staiga ir netikėtai įvykusio kelių eismo įvykio, kuriame dalyvavo mažiausiai dvi transporto priemonės ar nukentėjo pėsčiųjų ir dėl šio įvykio Jums kilo civilinė atsakomybė.

Sukeltos žalos atlyginimas. Atlyginsime žalą, kurią sukėlė Jūsų automobilis, vairuotojas arba automobilio keleiviai trečiųjų asmenų turtui tokiais atvejais kaip savaiminis užsidegimas, vairuotojui ar keleiviui atidarant automobilio dureles ar išsiliejus tepalams, degalams iš stovinčio automobilio.

Papildoma išmoka vagystės ar sunaikinimo atveju. Kai per draudžiamąjį įvykį automobilis yra sunaikinamas arba pavagiamas, Jums mokame papildomą draudimo išmoką, kurios dydis sudaro 5 % nuo automobilio rinkos vertės draudžiamojo įvykio dieną.

Palyginkite!

Mes suprantame, kad skirtingiems vairuotojams reikia skirtingų apsaugų, todėl esame paruošę keturis kasko draudimo variantus, kuriuos palyginti galite šioje lentelėje.

Norint sužinoti kasko draudimo kainą? Pasinaudokite mūsų kasko draudimo skaičiuokle, gaukite kainos pasiūlymą per kelias minutes arba užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą el. paštu.

  • Netaikome išskaitos stiklams

  • Mokėjimas dalimis 1-12 mėn.

  • Pagalba kelyje 24/7