Turto draudimas

mūsų savitarnos portale iki 25% pigiau

Apsidraudus turto draudimu atlyginame nuostolius Jūsų kilnojamam turtui – baldams, kitiems daiktams, pinigams, papuošalams.

Galite pasirinkti draustis „nuo visko“, t. y. visų rizikų draudimu „If super namai“, kuris apima bet kokį įvykį, jei jis neįtrauktas į nedraudžiamųjų įvykių sąrašą. Arba galite draustis nuo konkrečių įvykių, pasirinkę „If namai“ arba „If mini namai“. Draudimo variantai skiriasi ne tik draudžiamųjų įvykių apimtimi, bet ir atskiroms turto grupėms taikomais išmokų limitais – pasikonsultuokite su draudimo ekspertu, kad galėtumėte pasirinkti Jums labiausiai tinkantį draudimo sprendimą.


 • Nepriekaištingas žalų reguliavimas

  9 iš 10 klientų, patyrusių būsto žalą, mūsų pagalbą įvertino aukščiausiais balais.

 • Už naudotą turtą atlyginame kaip už naują

  Apskaičiuodami draudimo išmoką, beveik visais atvejais neskaičiuosime turto nusidėvėjimo, net jei jo neremontuosite. Todėl išmoka gali būti net 30% didesnė nei kai kuriose kitose draudimo bendrovėse.​

 • Nebaisūs net kišenvagiai

  „If“ moka draudimo išmoką, net jei Jūsų daiktai pavogti iš automobilio, kišenės ar rankinės. Galioja tik draudžiantis „If namai“ arba „If super namai“ paketais.

Draudžiamieji įvykiai IF MINI NAMAI IF NAMAI IF SUPER NAMAI
Ugnis

Gaisras, dūmai, sprogimas ir pan.

Vanduo

Vandentiekio avarija, užpylimas ir pan.

Gamtinės jėgos

Audra, liūtis, kruša, potvynis ir pan. Draudimo išmoka, kai kritulių vanduo į patalpas prasiskverbia pro stogą ar kitas išorines konstrukcijas, mokama tik apsidraudus „If super namai" draudimo variantu internete – mūsų savitarnos portale.

Vandalizmas

Draudžiant kilnojamąjį turtą, vandalizmo nuostoliai dažniausiai susiję su daiktų sugadinimu vagims įsilaužus į Jūsų namus.

Vagystė iš namų
Apiplėšimas gatvėje

Vagystė panaudojant smurtą ar paprasta kišenvagystė esant ne namuose.

Stiklo dūžis

Dėl bet kokių priežasčių, aišku, jei nesudaužėte stiklo tyčia.

Viršįtampiai

Pvz., televizoriaus ar kito prietaiso gedimas dėl įtampos šuolio elektros linijoje ar žaibo trenkimo.

Visos rizikos

Bet kokie staigūs ir netikėti išoriniai įvykiai, išskyrus tuos, kurie įtraukti į nedraudžiamųjų sąrašą.

Apdraustas Jums nepriklausantis Jūsų namuose esantis turtas IF MINI NAMAI IF NAMAI IF SUPER NAMAI
Jums patikėtas turtas

Pvz., išsinuomotas, įsigytas išperkamosios nuomos būdu, patikėtas darbdavio.

Apdraustas iš namų išsineštas turtas IF MINI NAMAI IF NAMAI IF SUPER NAMAI
Daiktai, turimi su savimi

Pvz., gatvėje, kelionėje.

Daiktai, palikti automobilyje

Kai automobilis užrakintas. Draudimas negalioja automobilyje sumontuotiems dviračių laikikliams, automobilinei kėdutei ir kitai automobilio papildomai įrangai.

Dviračiai, kūdikių vežimėliai

Taip pat ir palikti be priežiūros, kai yra prirakinti prie stacionarių objektų.

Daiktai pagalbiniuose ūkio pastatuose ir namo sklypo teritorijoje

Išskyrus vertybes.

Apdraustos papildomos išlaidos IF MINI NAMAI IF NAMAi IF SUPER NAMAI
Dokumentų ir banko kortelių atstatymo kaštai
Pinigai banko kortelėse

Kai Jūsų kortele neteisėtai pasinaudoja kiti asmenys.


Papildoma apsauga

Visiškam Jūsų saugumui

Jei pasirinksite šią papildomą apsaugą, atlyginsime nuostolius Jūsų kaimynams, pavyzdžiui, dėl Jūsų namuose trūkusio vamzdžio. Plačiau skaitykite draudimo taisyklių IX dalyje.

Jei pasirinksite šią papildomą apsaugą, atlyginsime nuostolius ne tik dėl bute įvykusios nelaimės, bet ir, pavyzdžiui, jei Jūsų vaikai žaisdami apgadintų svetimą automobilį. Plačiau skaitykite draudimo taisyklių IX dalyje.

Jei prakiurtų vamzdžiai ar atsitiktų kita avarija, profesionali pagalbos tarnyba nedelsdama atvyks į Jūsų namus.

Skaitykite daugiau apie pagalbos namuose paslaugą 

Ką svarbu žinoti draudžiant būstą?

Susipažinkite su atsakymais į dažnai užduodamus klausimus apie „If“ būsto draudimą. 

Skaityti atmintinę

Kad Jūsų namai būtų saugesni

Joks draudimas negali kompensuoti emocinės žalos, kurią sukelia avarija namuose. Todėl dalinamės patirtimi, kuri gali būti Jums naudinga, siekiant išvengti gaisro, užpylimo ar netgi vagystės. 

Skaityti daugiau

Pagalba namuose

Apsidraudę mūsų būsto draudimu, užsisakykite ir pagalbos namuose paslaugą vos už 2 eurus per metus. 

Skaitykite daugiau

Atsiliepimai apie „If“ būsto draudimą

Po kiekvienos sureguliuotos žalos klausiame klientų nuomonės apie mūsų darbo kokybę ir per mėnesį sulaukiame daugiau nei 200 klientų įvertinimų. Džiaugiamės, kad net 9 iš 10 klientų mūsų paslaugas vertina aukščiausiais balais. Štai keletas neredaguotų klientų atsiliepimų apie „If" būsto draudimo žalų reguliavimą:

 • „Labai patiko darbuotojų požiūris į klientą, lankstumas, prisitaikymas prie kliento, greitas informacijos pateikimas, tikslūs atsakymai.“
 • „Operatyvus reagavimas į pateiktus pranešimus apie draudiminius įvykius, išsamus paaiškinimas, kodėl tam tikri įvykiai laikytini nedraudiminiais.“
 • „Super greitas sprendimas. Patiko nuoširdus noras padėti atsitikus nelaimei. Puikus ir profesionalus bendravimas.  Augti visada būna kur, tačiau mano atveju buvo viskas 11 balų :)“
 • „Visa žala buvo sureguliuota labai operatyviai. Tik užregistravus įvykį gavau informaciją apie tolimesnius veiksmus. Pateikus reikiamus dokumetus išmoka  buvo paskaičiuota labai greit. Vertinant žalą buvo atsižvelgta ir į mano vertinimą. Tikrai viskas puikiai.“
 • „Patiko operatyvumas ir objektyvumas. Orientacija i klienta ir jo nauda, o ne savanaudiski išskaiciavimai ir ginčai dėl išmokų.“
 • „Patiko operatyvumas, konstruktyvumas. Labai greitai, profesionaliai sureguliuota išmoka. Labai ačiū.“
 • „Patiko tai, kad: 1. Labai operatyviai buvo įvertinta žala.  2. Gavau informaciją apie tai, kad galima rinktis arba žalos atlyginimą pinigais, arba gali būti suteikta paslauga (sienų bei lubų sutvarkymo).  3. Žalos atlyginimas pinigais pervestas į sąskaitą iš karto sekančią dieną po žalos įvertinimo.“
 • „PATIKO: aiškus ir greitas procesas (!) Dėmesingi darbuotojai/partneriai. Viskas pavyko PUIKIAI.“

Apsidraudus internetu – dūmų detektorius dovanų

Pagal įsigaliojusius teisės aktus, nuo gegužės 1 dienos visuose Lietuvos būstuose turi būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai.

Jeigu dūmų detektoriaus dar nespėjote įsigyti, galite nervargti ir jo neieškoti. Apsidrauskite savo būstą internetu ir mes dūmų detektorių Jums padovanosime bei atsiųsime pageidaujamu adresu. 

Dūmų detektorių kiekis ribotas.

Draudimo taisyklės

KITI MŪSŲ PRODUKTAI

Jūsų saugumui