Kasko žalos atlyginimas

Remontas, kada nereikės mokėti išskaitos

Jeigu Jūsų automobilio sugadinimas – įlenkimas, duobutė ar smulkus paviršinis įbrėžimas, kuomet nėra pažeista dažų danga, yra galimybė suremontuoti automobilį meniniu lyginimu.

Skaityti daugiau

Apgadintas Jūsų automobilio stiklas arba žibintas

Šitame skyriuje rasite informaciją, kaip suremontuoti automobilį, jei įvykio metu buvo apgadintas Jūsų automobilio stiklas.

Sužinoti daugiau

Automobiliui taikoma gamintojo garantija arba remontas kliento parinkimu

Šiame skyriuje rasite visą informaciją, kaip Jums elgtis, kad būtų atlyginta Jūsų patirta žala, jeigu Jūsų automobiliui yra taikoma gamintojo garantija arba draudimo sąlygos numato, kad automobilis gali būti remontuojamas Jūsų pasirinktame servise.

Sužinoti daugiau

Stipriai apgadintas automobilis

Šiame skyriuje rasite informaciją apie tai kaip atlyginama žala kai automobilis stipriai apgadintas ir juo saugiai negalima nuvykti iki serviso

Sužinoti daugiau

Remontas If parinkimu

Jei Jūsų draudimo sutarties sąlygos numato, kad automobilis turi būti remontuojamas If nurodytame servise čia rasite visą informaciją kaip Jums elgtis, kad būtų atlyginta Jūsų patirta žala.

Sužinoti daugiau

Nukentėjo sunkusis transportas

Šiame skyriuje rasite visą informaciją kaip Jums elgtis įvykus įvykiui bei kaip atlyginama žala, kai nukentėjo sunkusis transportas. 

Sužinoti daugiau