Draudimo paslaugos per karantiną

 • Skambinkite 1620

  Taip pat galite skambinti įprastu telefonu +37052108925

 • Parašykite mums

  Visais su draudimu susijusiais klausimais galite siųsti: draudimas@if.lt

 • Apsidrauskite internetu

  Lengvai ir greitai apsidrausti galite internetu: mano.if.lt

Atsitikus įvykiui:

 • Jei žala padaryta Jūsų automobiliui.  Užregistruoti įvykį internetu.  Automobilio apžiūrą rekomenduojame atlikti patiems pagal šią instrukciją. Jeigu neturite galimybių to padaryti,  nuostolio paskaičiavimą galėsime atlikti pasibaigus karantino laikotarpiui.

 • Jei žala padaryta Jūsų būstui ar namų turtui. Užregistruoti įvykį internetu, o turto apžiūrą rekomenduojame atlikti patiems pagal šią instrukciją. Jeigu neturite galimybių to padaryti,  nuostolio paskaičiavimą galėsime atlikti pasibaigus karantino laikotarpiui

Aktualu keliaujantiems

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Platesnė draudimo apsauga biuro įrangai

Dėl pastaruoju metu pasikeitusios darbo praktikos daugelis verslo įmonių dalinai ar pilnai veiklą vykdo nuotoliniu būdų, , t.y. suteikdamos darbuotojams sąlygas dirbti iš namų. Reaguojame į susiklosčiusią situaciją ir šiam laikotarpiui suteikiame platesnę  įmonių turto draudimo apsaugą.

Kol Lietuvoje paskelbtas karantinas susijęs su COVID-19,  mūsų apdraustai biuro ir kompiuterinei įrangai (nešiojamiems kompiuteriams, stacionariems kompiuteriams, monitoriams, spausdintuvams, skaneriams ir pan.) draudimo apsauga galioja ir mūsų klientų darbuotojų namuose ar kitose stacionariose vietose Lietuvos Respublikos teritorijoje, iš kurių yra dirbama nuotoliniu būdu, net jeigu draudimo sutartyse esame numatę kitaip.