Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Filtras
Rudyti rezultatus tema:
 1. Draudimas paprastai

  Top 5 atvejai, kai būsto draudimas gelbėja

  Tikriausiai nenutiks... Visi taip tikimės. Bet pasitaiko visko. Būsto draudimas skirtas tam, kad namuose nutikusi nelaimė neištuštintų santaupų. 

  2021.03.23
 2. Gyvenu saugiai

  Kaip išvengti vandentiekio avarijos namuose

  Vandentiekio avarija išlieka dažniausia nelaimė,  nuostoliai gali siekti nuo kelių šimtų iki 20 tūkst. Eur. Padėti išvengti nuostolių gali cvilinės atsakomybės draudimas bei prevencines priemonės. Kokios jos?

  2019.02.22
 3. Draudimas paprastai

  Prie būsto draudimo: Pagalba namuose 24/7

  Profesionalių meistrų pagalba, jei užsikimštų kanalizacija, užsikirstų namų spyna, vidury žiemos sugestų šildymo katilas ar nutiktų kita avarinė situacija namuose. Staigiais ir netikėtais atvejais pagalbos sulauksite paskambinę tel.: 1620, bet kuriuo paros metu. 

 4. Gyvenu saugiai

  Kaip išvengti vagystės

  Būsto draudimas kompensuos nuostolius įsilaužimo atveju. Tačiau vagystė nėra vien turto praradimas. Tai nemalonus ir ilgai trunkantis slogus pojūtis, kai žinai, kad po asmeninius daiktus rausėsi svetimi žmonės.

  2019.02.21
 5. Gyvenu saugiai

  Banko kortelės draudimas. Ką reikėtų žinoti?

  Nors bankų atstovai tikina, kad mūsų pinigai mokėjimo kortelėje yra kur kas saugesni nei bet kur kitur, tačiau, deja, bet ne visada pavyksta išvengti bankinių kortelių vagysčių bei finansinių nuostolių jas praradus. Būsto draudimo „If super namai“ variantą pasirinkusiems suteikiama pinigų banko kortelėje apsauga.

  2019.01.22