Mūsų misija

Pasirūpiname nemaloniais netikėtumais, kad Jūs galėtumėte skirti savo laiką tam, kas išties svarbu.

Mūsų darbo prasmė – padėti Jums įgyvendinti savo misiją

Mes, žmonės, esame keisti – vieną minutę mes statome tiltus, persodiname širdis ir sprendžiame matematines problemas, o kitą – įmetame savo mobiliuosius į klozetą, važiuodami atbulomis stuktelime į stulpą ir pamirštame užpūsti žvakes namuose.

Taip jau sutvarkytas pasaulis – tai atsitinka mums visiems, net ir patiems atsargiausiems. Niekas neturi imuniteto. Jei nesukelsi problemos pats, tuomet kažkas kitas tuo pasirūpins, o gali tiesiog nepasisekti.

Dažnai mes nesame logiškos ir racionaliai mąstančios būtybės, kad ir kaip mėgstame, kai kiti apie mus taip galvoja. Mes esame impulsyvūs ir emocingi. Gaminame maistą, kuris mums primena vaikystę, rašome jaudinančias eiles ir manome, kad uždegti žvakes svetainėje yra jauku ir romantiška.

Todėl yra gerai turėti draudimo kompaniją, kuri supranta, ką reiškia būti žmogumi. Kuri taip pat yra žmogiška ir nekartoja įkyriai – „būk atsargesnis", „pagalvok apie x, y ir z“. Kuri supranta, kad mes neturime laiko, energijos ir galimybių pilnai kontroliuoti viską aplink – visą laiką. Kuri supranta, kad net kai mes dedame visas pastangas, ne visuomet reikalai juda taip, kaip suplanavome. Kuri pasirūpina, kad šie neišvengiami netikėtumai nesutrukdytų mums pastatyti tiltų, persodinti širdžių ir išspręsti matematinių problemų. Kuri dirba tam, kad mes galėtume įgyvendinti savo misiją.

Mūsų vertybės

Mūsų sėkmė priklauso nuo klientų požiūrio į mus. Kasdienis mūsų darbas grindžiamas keturiomis pagrindinėmis vertybėmis, kurios susijusios su esminiais klientų lūkesčiais.

 • Pažangus mąstymas
  Mes mąstome pažangiai – aktyviai siekiame rezultato, trokštame naujų žinių ir patirties, pamatuotai eksperimentuojame ir improvizuojame.

 • Patikimumas
  Mums svarbu, kad mumis pasitikėtų – elgiamės teisingai, tesime pažadus, esame sąžiningi.

 • Lengvas pasiekiamumas ir atvirumas
  Esame lengvai pasiekiami ir atviri – siūlome suprantamus draudimo sprendimus, užtikriname efektyvų darbą, skaidrią veiklą, geranoriškai bendraujame.

 • Pasišventimas
  Visuomet ir visi dirbame su įkvėpimu.
Mes tau padėsime.

Viskas bus gerai.