DUK: Dažniausiai užduodami klausimai apie įvykius ir jų reguliavimą

Klausimai susiję su transporto priemonių įvykiais

Esu nukentėjęs eismo įvykyje, kur turėčiau kreiptis
Klausimas nuo: Irina D. Publikuotas 29 Lap 2010

Kaip elgtis, jei esu nukentėjęs eismo įvykyje ir turiu Kasko draudimą? Ar turėčiau kreiptis į kaltininko draudimo bendrovę, ar į savo bendrovę, kurioje apsidraudžiau Kasko?

Jūs galite pasirinkti, į ką kreiptis – arba į savo draudimo bendrovę, kurioje draudžiatės Kasko draudimu, arba į kaltininko draudimo kompaniją.
Įvykio kaltininkas neapsidraudęs
Klausimas nuo: Tomas R. Publikuotas 9 Lap 2010

Eismo įvykio kaltininkas neapsidraudęs. Kur turėčiau kreiptis?

Kreipkitės į savo draudimo bendrovę, kurioje apsidraudėte privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės arba Kasko draudimu.

Klausimai susiję su turto įvykiais

Turto vagystė
Klausimas nuo: Alina O. Publikuotas 17 Lap 2010

Apdraudžiau savo namų kilnojamąjį turtą. Jei įvyks vagystė, kaip įrodyti, kad konkretūs daiktai tikrai buvo namuose?

Rekomenduojame turėti daiktų buvimą įrodančius dokumentus: garantines knygeles, pirkimo dokumentus, lizingo sutartis, išrašus iš elektroninės bankininkystės, buitines nuotraukas, kuriose matyti turėti daiktai, ir pan. Šių dokumentų prašome tada, kai pavogti stambūs arba vertingi daiktai (pvz., kompiuteris, televizorius, fotoaparatas ir pan.). Atkreipkite dėmesį, kad atlyginame tik už tuos daiktus, apie kurių vagystę buvo pranešta policijai.
Įvykis apdraustame bute
Klausimas nuo: Petras L. Publikuotas 6 Spl 2010

Atsitiko draudžiamasis įvykis apdraustame bute. Ar galiu tvarkytis/ remontuotis/įsigyti naują daiktą iškart, dar nepranešęs apie žalą draudimo bendrovei ir nelaukdamas jos ekspertų apžiūros?

Jei būtina, po įvykio galima tvarkyti/remontuoti/ šalinti avarijos priežastį (pvz. keisti trūkusį vamzdį, pakeisti išdaužtą stiklo paketą nauju ir pan.), prieš tai užfiksavus įvykio vietą bei padarytą žalą nuotraukose ir pranešus apie įvykį atitinkamoms institucijoms. Nuotraukas galėsite perduoti už žalos bylos administravimą atsakingam asmeniui po Jūsų pranešimo registracijos.

Klausk specialisto!

Nerandate atsakymo į Jums rūpimus klausimus? Užduokite juos mūsų ekspertams ir gaukite operatyvų atsakymą

* Privalomas laukas

Aktualios nuorodos

Susisiekite

Telefonas

1620 (visą parą)

Mūsų biurai

Parašykite mums

Atnaujinkite savo kontaktus

​Bendraukime