Vairuotojų­ privalomasis draudimas

Vairuotojų privalomasis draudimas internetu
Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas – ne prievolė, bet reali pagalba sukėlus eismo įvykį. Visi Lietuvos keliais riedantys automobiliai turi būti apdrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu.

​Praktika rodo, kad net ir labiausiai patyręs bei drausmingas vairuotojas nėra apsaugotas nuo nelaimės. Avarijos priežastimi gali tapti miego trūkumas, nuovargis, slidus kelias ar netgi bendrakeleivių barnis. O tuomet gali tekti atlyginti kelias dešimtis ar net ir kelis šimtus tūkstančių litų siekiančius nuostolius nukentėjusiems asmenims.

Privalomasis draudimas sukurtas tam, kad apsidraudusiam nereikėtų sukti galvos, kaip atlyginti nuostolius, padarytus kitam automobiliui ar žmogui.

Nuostolių atlyginimas

Apsidraudusiems privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, jei autoįvykio kaltininkas – Jūs, atlyginsime tretiesiems asmenims padarytą žalą:

  • 5 000 000 EUR asmeniui (iš jų – 5000 EUR neturtinė žala);
  • 1 000 000 EUR turtui.

Draudiminė apsauga galioja visoje Europos Sąjungoje bei Žaliosios kortos sistemos valstybėse (Baltarusijoje, Rusijoje, Turkijoje ir kt.).

Nemokamas automobilio transportavimas

Įmoka

Savanoriškas TPVCA draudimas