Naujienos

24 kovo 2015

Skriejančio akmenuko žala automobiliui – beveik 7 tūkst. eurų
​Kovo–gegužės mėnesiais registruojama daugiausia žalų dėl pažeistų automobilių stiklų, nes keliuose po žiemos gausu smulkių akmenukų. Kaip rodo draudimo bendrovės „If“ statistika, pavasarį registruojama 30 proc. daugiau tokių žalų nei kitais metų laikais, o, palyginti su mažiausiai nuostolių langams sukeliančiu žiemos sezonu – augimas net 50 proc.
19 kovo 2015

Pavasarį moksleiviai keliuose turėtų būti itin atidūs
​Atšilus orams, Lietuvoje padaugėja eismo įvykių, kuriuose nukenčia moksleiviai. Šiuo metu laiku keliuose gerokai padaugėja dviračių, motociklų mėgėjų, į gatves išrieda jaunimas su ypač pamėgtomis riedlentėmis, o didesnis greitis tampa vienas iš dažniausių nelaimingų atsitikimų keliuose kaltininkų.
6 kovo 2015

„If“ teiks paramą saugumo problemoms mokyklose spręsti
​Draudimo bendrovė „If“, skirianti didelį dėmesį visuomenės saugumui, tęsia iniciatyvos „Gyvenu saugiai“ veiklą bei kviečia Lietuvos mokyklas dalyvauti konkurse paramai gauti.
11 vasario 2015

„If“ Baltijos šalyse 2014 m. pelningai augo
​Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikianti draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“ 2014 metus užbaigė pelningai augdama: uždirbo 17 mln. eurų pelno, palyginti su 13,2 mln. eurų 2013 metais.
4 vasario 2015

„If“: didžiausias pavojus susižeisti – leidžiantis nuo kalno snieglente
​Mėgstantys slidėmis ar snieglente leistis nuo kalnų vis daugiau galimybių užsiimti savo mėgstama veikla turi ne tik slidinėjimo kurortuose užsienyje, bet ir specialiai tam įrengtose trasose Lietuvoje. Draudimo bendrovės „If“ ekspertai įspėja, kad, be patiriamo malonumo, kalnų slidininkų tyko ir pavojus susižeisti, o ypač atsargūs turėtų būti snieglenčių entuziastai.

Visos naujienos

Žiniasklaidai

Čia rasite informacija žiniasklaidai, atstovų spaudai kontaktus, darbuotojų ir valdybos nuotraukas ir kitą Jums praversiančią informaciją.