Naujienos

11 vasario 2015

„If“ Baltijos šalyse 2014 m. pelningai augo
​Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikianti draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“ 2014 metus užbaigė pelningai augdama: uždirbo 17 mln. eurų pelno, palyginti su 13,2 mln. eurų 2013 metais.
4 vasario 2015

„If“: didžiausias pavojus susižeisti – leidžiantis nuo kalno snieglente
​Mėgstantys slidėmis ar snieglente leistis nuo kalnų vis daugiau galimybių užsiimti savo mėgstama veikla turi ne tik slidinėjimo kurortuose užsienyje, bet ir specialiai tam įrengtose trasose Lietuvoje. Draudimo bendrovės „If“ ekspertai įspėja, kad, be patiriamo malonumo, kalnų slidininkų tyko ir pavojus susižeisti, o ypač atsargūs turėtų būti snieglenčių entuziastai.
21 sausio 2015

„If“ pataria, kaip neprisišaukti nelaimės per „Facebook“
​Dalinatės savo savaitgalio planais socialinėje erdvėje? Prieš paspaudžiant mygtuką „dalintis“ vertėtų pagalvoti du kartus. Reklamuodami savo atostogas pateikiate puikų receptą galimai turto vagystei. Dalindamiesi detalėmis, kad įsigijote naują televizorių ar kitą techniką galite prisivilioti neprašytų svečių į namus. Nors akivaizdžių įrodymų, kad paskleista informacija socialinėje erdvėje iššaukia vagystes nėra, tačiau „If“ ekspertai perspėja apie galimus pavojus, kurių išvengti galima imantis kelių atsargumo priemonių.
19 gruodžio 2014

Kuriozai automobilių stovėjimo aikštelėse šventiniu periodu
​Gruodžio mėnesį, prieš šventes šturmuojant parduotuves, nuovoką ir saugumo jausmą prarasti – itin paprasta. Automobilių savininkai dažnai ne iš pirmo karto atranda prekybos vietose palikto automobilio stovėjimo vietą, o pasitaiko atvejų, kuomet apimti Kalėdinio streso galvoja, jog transporto priemonė pavogta ir kreipiasi į policiją bei draudiką norėdami užregistruoti įvykį.
4 gruodžio 2014

„Gyvenu saugiai“ akcija išryškino Lietuvos darželiuose vyraujančias saugumo problemas
​Visuomenės saugumo iniciatyvos „Gyvenu saugiai“, kurią inicijuoja draudimo bendrovė „If“, paramą skirtą vaikų darželiams laimėjo lopšelis-darželis „Pagrandukas“ iš Klaipėdos. Už skirtas lėšas bus atnaujinti laiptai bei įrengti saugūs turėklai.

Visos naujienos

Žiniasklaidai

Čia rasite informacija žiniasklaidai, atstovų spaudai kontaktus, darbuotojų ir valdybos nuotraukas ir kitą Jums praversiančią informaciją.