Naujienos

12 vasario 2014

Draudimo bendrovė „If“ 2013 metus užbaigė stabiliais finansiniais rezultatais
​Draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“, susidedanti iš motininės kompanijos Estijoje bei filialų Latvijoje ir Lietuvoje, 2013 metus užbaigė stabiliais finansiniais rezultatais. Praėjusiais metais Baltijos šalyse „If“ pasirašė 404 mln. litų įmokų, o metų konsoliduotas grynasis pelnas siekia daugiau nei 45 mln. litų.
6 vasario 2014

Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke išrinkta „If“ atstovė Žaneta Stankevičienė
​Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininke vienų metų kadencijai išrinkta draudimo bendrovės „If“ Lietuvos filialo vadovė Žaneta Stankevičienė. Asociacijos direktoriaus pareigas ir toliau lieka eiti Andrius Romanovskis.
22 sausio 2014

Paplitęs įprotis naktį krauti mobiliuosius telefonus yra pavojingas
​78 proc. mobiliųjų telefonų savininkų nepaiso gaisro pavojaus ir visada arba dažnai savo įrenginius krauna naktį, kai patys miega. Tokią tendenciją atskleidė draudimo bendrovės „If“ Lietuvoje atlikta internetinė apklausa.
16 gruodžio 2013

Šiemet per šventes gali kilti vagysčių iš būstų banga
​Draudimo bendrovės „If“ duomenimis, šių metų rudenį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, vagysčių iš būstų skaičius išaugo net 92 proc. Tokia nerimą kelianti tendencija gali tapti dar ryškesnė šventiniu laikotarpiu. Apie tai gyventojus įspėja draudikai.
6 lapkričio 2013

Stiprūs „If“ veiklos rezultatai Baltijos šalyse
​Draudimo bendrovė „If“ Baltijos šalyse ir toliau demonstruoja gerus finansinius rezultatus: sausio–rugsėjo mėnesių konsoliduotas grynasis pelnas yra 11,5 mln. eurų (2012 m. atitinkamu laikotarpiu buvo 17,2 mln. eurų).

Visos naujienos

Žiniasklaidai

Čia rasite informacija žiniasklaidai, atstovų spaudai kontaktus, darbuotojų ir valdybos nuotraukas ir kitą Jums praversiančią informaciją.