Naujienos

6 lapkričio 2014
„If“ Baltijos šalyse devynių mėnesių pelnas - 60,1 mln. litų

​Draudimo bendrovė „If P&C Insurance AS“, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kryptingai laikosi augimo strategijos ir per devynis šių metų mėnesius uždirbo 60,1 mln. litų pelno, palyginti su 37,3 mln. litų atitinkamu laikotarpiu 2013 metais.

3 lapkričio 2014
Informacinis pranešimas apie pokyčius po euro įvedimo

​Gerbiami klientai, informuojame Jus, kad nuo euro įvedimo dienos, t. y. nuo 2015 m. sausio 1 d., visose sutartyse ir taisyklėse esančios nuorodos į litus bus laikomos nuorodomis į eurus, perskaičiavus pagal oficialų kursą (1 euras = 3,45280 lito) ir suapvalinus pagal Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymą iki dviejų skaičių po kablelio. Perskaičiuoti sumas iš litų į eurus galima, naudojantis valiutos keitimo skaičiuokle mūsų tinklalapio savitarnos sistemoje.

31 spalio 2014
„If“: ūkininkų patiriamos žalos kasmet auga

​Pasibaigus intensyviems žemės ūkio darbams draudimo bendrovė „If“ skaičiuoja apgadintos technikos nuostolius. Šiais metais ūkininkams už žemės ūkio techniką išmokėtos žalos siekia 600 tūkst. litų, tai yra 47 proc. daugiau nei praėjusiais metais.

23 spalio 2014
„Gyvenu saugiai“ iniciatyva skatins vaikų saugumą darželiuose

​Draudimo bendrovė „If“ tęsia visuomenės saugumo iniciatyvą „Gyvenu saugiai “ ir šį rudenį kviečia visus Lietuvos darželius, lopšelius – darželius dalyvauti akcijoje paramai gauti.

16 spalio 2014
Naujiena „Perlo“ terminaluose – „If“ gyventojų turto draudimas

​Nuo šiandien per loterijos „Perlo“ terminalus galite apdrausti ir gyventojų turtą. Tokią paslaugą pradeda siūlyti draudimo bendrovė „If“, pasirašiusi išskirtinę bendradarbiavimo sutartį su brokerio įmone „Perlo draudimo brokeris“.